SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Dziekuje Tomek - oczywiscie sog

Viktor321

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
musgrave -Sorki opusciłem twoje pytanko,uważm że najlepiej powtórzyc cykl Kreatynowy,może to byc Nitro Energy,Białko najlepiej Perfect Whey Protein,i do tego nadal BCAA i Glutamina Extreme,po każdym treningu MaxCarb,a w razie braku w dietce zawsze możesz dopijac posiłki Mass XXL.lub Hard Mass.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Witam Panie Tomku!
Mam pytanie: czy prawdą jest, że ma Pan grupę krwi A? Jeśli tak, to czy je Pan regularnie mięso (np. wołowe, wieprzowe, drobiowe itp...). Bardzo Pana proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam,
Marcin z Bydgoszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Witam

Obecnie jestem na masie jeszcze 2 tyg obecnym planem złapałem troche fatu i chciałbym to zbic ale nie jestem zadowolony z przyrostów i mam zamiar cwiczyc dalej zeby dobic czystej masy .Co musze zrobic zeby taki cel osiągnąc.Co do diety to BTW 2,5/6-7/1,5
Cwicze 3x w tyg przed treningiem 10-20 min jezdze na rowerku
Myslałem nad kupnem spalacza i jakiegos stacka co mi by Pan polecił?

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4266
Witam
Mam otóż pytanie co do Nitrobolonu I. Słyszałem o nim bardzo dobre opinie lecz mam wątpliwości co do spadku po cyklu. Mozna tego uniknąć w jakiś sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
sikon - witam Marcin,dokładnie mam grupe krwi A,i zawsze lepiej służyły Mi węglowodany,jak i teraz zdrowe dodatkowo tłuszcze-oczywiście mięso zjadam to nawet sporo lecz Mniej niż inni koledzy z inną grupą krwi,poprostu wiem ze po pierwsze Mi to nie wchodzi i nie mam rewelacji po sporych porcjach mięsa,a po drugie zgodnie z ta grpa nie do końca jest Mi to wskazane.Nawet przed zawodami ie zjadam więcej niż 1kg-1,2kg miesa dziennie co średnio wychodzi max 180-200g na porcje.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Laruzo - chyba pomyliłes tłuszcze z węglami??

Napewno jesli nie jesteś na typowej masówce to spalacz dodatkowo jest wskazany jeśli,masz troszke tego fatu to przy masie to oczywiste.

Rowerek na rozgrzewke oki,ale do spalania nie ma nic wspólnego.

Stack napewno Nitro z Trec,a po tym AAKG HC.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
witam jestem w trakcie cyklu na cm3 treca który mam zaplanowany na 8 tygodni. dodam że jest to mój pierwszy cykl z odżywkami. zastanawiam się ile powinno byc po takim cyklu przerwy i czy w czasie jej trwania nie brac zupełnie nic. co polecasz na następny cykl. moim celem jest zwiększenie siły a głównie masy mięśniowej (beztłuszczowej). za odpowiedz z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4266
Tomaszu to bys mogl mi wypisac mniej wiecej jak to brac? miesiac nitro a po tym miesiac na aakg hc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
quba1992-Witam,jak najbardziej polecam Nitrobolon i jak mówiłem wcześniej koledze polecam po nim wziąc AAKG,POMPA ZOSTAJE A ODPOCZYWASZ OD KREATYN.Cykl na Nitrobolonie to nawet 5-6 tygpdni,po nim AAKG 4 tygodnie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej