SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro-no napewno kolego to strata energi i masy,ale coś za coś bokserzy z siłownia mają wiele wspólnego,napewno w takim przypadku więcej węgli bo więce wysiłku.Jednak nie bede oszukiwał napewno ciężko jest zrobic mase.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
ptakasraka-nie popieram i uważam to za zbędnośc a nawet głupote jeszcze zależnie od tego jakiej frakcji ma to byc kreatyna.

Mat w dziale obok jest wszystko o moim treningu co miesiąc będzie każdy z osobna na dana partie.
Średnio jest to 12-14 serii w przedziale 8-15 powtórzeń.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
matek15 - zaraz po treningu jak najbardziej ,z posiłkiem zależnie od formy z ograniczeniem.

Co do skakanki to zawsze jakieś rozwiazanie warto sprobowac.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Rozumiem. A jak dlugo najlepiej przyjmowac kreatyne ?
Jeszcze jedno pytanie czy z mono i stacka kreatynowego wyciagniemy takie same efekty masowe i silowe ?
Gdzies czytalem ze w stackach jest kreatyna + jakies tam dodatki ktore maja poprawic tylko komfort treningu a efekt koncowy bedzie taki sam jak na mono co pan o tym sadzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
Jak wyglądają pana aeoroby i kiedy pan je robi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
witam jestem w trakcie cyklu na cm3 treca który mam zaplanowany na 8 tygodni. dodam że jest to mój pierwszy cykl z odżywkami. zastanawiam się ile powinno byc po takim cyklu przerwy i czy w czasie jej trwania nie brac zupełnie nic. co polecasz na następny cykl (150-200 zł miesięcznie). moim celem jest zwiększenie siły a głównie masy mięśniowej (beztłuszczowej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Tomku, mając 15 lat mogę zażywać suplement typu reactor pro 3 lub inne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
ptakasraka - nie wiem o co dokładnie Ci chodzi kolego,mono tez znajduje sie w składzie stacka kreatynowego,mono to tylko mono.Mono typowe na Mase i siłe,stack jest lepszy i może nie typowy na mase ale za to na siłe i pompe oraz twrdy wygląd jak najbardziej.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Mat-Ja nie robie zbyt wielu areobów,nawet w okresie rzeżby jest to zaledwie 4 x sesyjny trening w tygodniu po zaledwie 20-25 minut.

W okresie Masy jeśli widze że przedobrzyłem a masa nie do końca jest taka jak to sobie wyobrażałem to robie areoby 20-30 minut po treningu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
Jak wyglądają te aeorby ? Jakie pan robi ćwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej