SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam :)
Mam pewien problem otóż chciałbym przystąpić do budowania masy mięśniowej ale mam pewien dylemat ponieważ przy mojej wadze 72kg i wzroście 173cm w pasie mam aż 84 cm dlatego mam pytanie czy twoim zdaniem lepiej było by do końca wakacji postarać się o zrzucenie troszkę z pasa i dopiero przystąpić do budowania masy czy nie przejmować się tym i brać się za masowanie ?? :D Dziękuję i Pozdrawia ;)

Zmieniony przez - GokuKOX w dniu 2013-07-08 13:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
mam pytanie odnosnie bcaa jak wyglada suplementacja w dni nietreningowe? w dni treningowe biore 2 tab przed i 2 po treningu wg zalecen na opakowaniu. czy korzystac tak samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie , jeśli mamy takie ćwiczenie np : Wzniosy hantelek przodem to mogę sobie robić w jednym tygodniu tak a w następnym coś podobnego tylko już z użyciem wyciągu dolnego? Tak samo z wznosami na bok barku , raz hantlami a raz na dolnym wyciągu? A i czy inne partię też można tak kombinować? Będzie teraz okres redukcyjny.
Co jaki okres czasu zmieniać plan treningowy? Dzięki za odp!

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2013-07-14 01:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
GokuKOX to zalezy czy wybierasz sie na jakies wakacje i czy masz zamiar dobrze zaprezentowac sie ewentualnie na plazy?
Moim zdaniem na poczatek nie musisz przesadnie zwiekszyc kalorycznosci zeby zaczac budowac mase miesniowa, mozesz tez dokrecac krótkie sesje aerobowe po treningach, ok.20min. bedzie to pomagalo ustrzec Cie przed nadmiernym odkladaniem sie tkanki tluszczowej w okoliach brzucha.20 minutowe nisko intensywne cardio nie wplyna rowniez na pogorszenie budowy masy miesniowej, wrecz przeciwnie bedziesz w stanie wciagac wiecej kalorii i poprawisz sam metabolizm,który równiez ma ogromny wplyw na budowe masy miesniowej.

jagod23 osobiscie przyjmuje BCAA w dni nietreningowe tylko z rana , jakies 5 gr.

loozak93 pewnie ze mozesz,zwlaszcza w trakcie redukcji moze pomoc to lepiej modelowac sylwetke,jedynie w trakcie budowy sily czy masy miesniowej nie zmienialbym zbyt czesto podstawowych cwiczeniach, tych najbardziej zlozonych, które najlepiej buduja sile i mase miesniowa.Przy tych cwiczeniach i czestych zmianach nie bedziesz w stanie robic progresu i czerpac z nich maksymalnych korzysci w postaci wiekszej sily czy masy miesniowej.Oczywiscie w tym przypadku zmiany równiez beda potrzebne w momencie kiedy nastapi stagnacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
więc 20min cardio po treningu starczy aby ustrzec się zalaniu na masie? Im dłuższe tym gorzej będzie wpływało na budowę ? Jak to jest i czekam na dłuższe filmiki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
Witam Dawid ;) Słuchaj mam pytanie odnośnie BCCA i l-argininy. Bardzo źle trawie białko w proszku i w kapsach niestety:( i zastanawiam się czy warto dać BCCA przed treningiem 5g i po treningu 5g? Jakie jest Twoje zdanie na temat przyjmowania l-argininy na noc i BCCA? Pozdrawiam

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
jakie sa wg Ciebie najlepsze wegle od razu po silowni? gdybys mogl podac kilka zeby probowac roznych. teraz jem 6 wafli ryzowych zrobionych z 100% brazowego ryzu bez innych dodatkow. 37g wegli i popijam to shakem bialkowym, do godziny normalny pelnowartosciowy posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1021
Wyjazdy na plaże obecnie odpadają, jako że przed wakacjami miałem przerwę w treningach to wakację traktuję jako taki powrót do ostrych treningów :D to czyli Twoim zdaniem nie muszę za bardzo przejmować się brzuchem i mogę zacząć budować powoli masę, tak jak napisałeś nie przesadnie zwiększając kaloryczność i dokładając cardio po treningu ? a co do cardio to mogę od razu po treningu siłowym a przed cardio brać BCAA i wypijać WPC a po cardio carbo ? Dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
adkens nie kazdy lubi dluzsze filmiki, czasem to ludzi nudzi ale ciesze sie ze Ty akurat chcialbys dluzsze
Co do cardio to wlasnie tyle bym zalecal w trakcie budowy masy miesniowej,jesli nadal bedziesz sie mocno zalewal znaczy sie cos nie tak jest z dieta i trzeba bedzie sie jej blizej przyjrzec.

pabloc10 a z jakim konkretnie bialkiem masz problem?Co do Bcaa i l-argining przed snem to osobiscie nie biore przed spaniem, z rana,przed i po treningu jak najbardziej, dodatlkowa porcja przed spaniem na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
jagod23 rozumiem,ze pytasz o forme weglowodanow z pozywienia?Jesli budujesz mase miesniowa to daj w takiej kolejnosci :
-antykataboliki ( BCAA, Glutamina)
-10/15 minut pozniej ( Bialko)
-20 minut pozniej banan lub wafle ryzowe z dzemem nisko slodzonym lub miodem.
-30/40 pozniej posilek po treningowy

GokuKOX po silowym dalbym BCAA, po cardio bialko i 20 minut pozniej wegle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej