SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Witam mam pytanie odnosnie kreatyny. Michal Karmowski jest zwolennikiem brania kreatyny tylko w dni treningowe z kolei Papaj w jednym z odcinkow zapytaj trenera mowil zeby przyjmowac kreatyne codziennie, moje pytanie jest jaka jest Twoja opinia na ten temat? Czy najlepiej zrobic 2 cykle na oba sposoby i sprawdzic ktory najlepiej mi podpasuje? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 821
Siemanko Giszman. Gdzieś w temacie na forum jeden z użytkowników powiedział, że nabiał tj. głównie twaróg i serek wiejski nie jest dobrym źródłem białka. Chciałbym żebyś Ty wypowiedział się na ten temat. Jak podchodzisz do tego źródła białka. Czy faktycznie różni się aż tak radykalnie w jakości białka od innych? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
jagod jak sam widzisz sa rozne szkoly ,ja akurat naleze do tej grupy osób,która uwaza ze kreatyne dobrze jest przyjmowac co dziennie.

Kiepas wiesz co jadlem przez wiele lat twaróg i o ile na masie byl ok to na redukcji jednak czulem sie wzdety i utrudnial mi przygotowanie bardzo dobrej formy startowej.Równiez wiele badan i testów przeprowadzonych przez specjalistów i dietetyków potwierdza fakt ze w porównaniu do innych zródel n.bialek jaj nie mówiac juz o rybach,drobiu czy wolowinie, twaróg wypada bardzo slabo pod katem wykorzystania go w celach budowy masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 821
Jednak chyba jeśli jem kostkę twarogu (250g) dziennie na redukcji nie jest to wielkim błędem? Oczywiście ćwiczę amatorsko, więc nie zależy mi na super formie. Chcę tylko maksymalnie możliwie zredukować tłuszczyk.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
czyli wg Ciebie przyjmowac 5g przed treningiem, 5g po treningu i w dni nie treningowe tylko 5g na czczo? z czym najlepiej ja pic z woda, sokiem, bezposrednio do ust i popic woda czy moze moge wrzucic do shake bialkowego przed i po treningowego? pytam bo wiadomo zalezy mi na jak najlepszej wchlanialnosci kreatyny

Zmieniony przez - jagod23 w dniu 2013-07-03 12:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kiepas, pewnie nie mozesz sie dac zwariowac , ja dla swoich celów musze unikac twarogu natomiast Ty jesli szykujesz forme co najwyzej na plaze to spokojnie mozesz zostawic twarog w diecie,raz dziennie o ile bedzie to twaróg lekki a nie tlusty to wszystko powinno byc ok.

jagod23 osobiscie biore 5gr.rano na czczo popijajac woda i 5 gr.zaraz po treningu popijajac bialkiem, zawsze biore bezposrednio z puchy i z niczym nie mieszam.Przed treningiem nie biore tylko ze wzgledu na to ze biore SAW'a a on ma w swoim skladzie troche kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 821
Dzięki. Właśnie o takiej formie myślałem.;) Jedyną zmianą jaką wprowadziłem w jedzeniu twarogu chudego oczywiście to to,że przełożyłem go do posiłku ostatniego. Powodem tego jest to, że wyczytałem gdzieś iż zawiera on głównie białka wolno wchłanialne, więc taka porcja białka lepsza według mnie będzie przed spaniem niż bezpośrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Cześć Giszman super sprawa z tym vlog'iem będę śledził cały czas i dopingował :]
Mam pytanie, na filmiku widziałem, że kupiłeś płatki owsiane błyskawiczne - dużo ludzi sądzi że jednak błyskawiczne są złe bo są przetworzone, jakie jest Twoje zdanie na ich temat?
Drugie pytanko co sądzisz o takim źródle węgli jak kasza jęczmienna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kiepas, bardzo dobrze zrobiles,twaróg to wolne zródlo bialka wiec idealnie nadaje sie do ostatniego posilku.

Golombex ,super ze video-blog przypadl Ci do gustu mysle ze to faktycznie duzo lepsza forma bloga,bo tak jak np.teraz zauwazyles ze byly to platki owsiane blyskawiczne.Szczerze mówiac robilem zakupy w pospiechu i nie zwrócilem na to uwagi, normalnie na co dzien kupuje zwykle nie przetworzone.
Jesli chodzi o kasze jeczmienna to wydaje sie to byc dobre zródlo weglowodanów zlozonych o niskim indeksie glikemicznym ale osobiscie wole ryz basmati albo brazowy, lub makaron pelnoziarnisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzięki Giszman :) czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki!
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej