SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170431

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9861
Dzięki Tom.

W treningu dwójek zrobię tak jak radzisz.

Czy zmianę kolejności ćwiczeń (na inne grupy) mogę robić co trening?
Przez te lata treningów zawsze trzymałem się dość sztywno rozpisek, które sam ustalam, a ewentualne zmiany robiłem dopiero w następnym mikrocyklu.

Jak długo można trenować takim treningiem?
Zazwyczaj robię 4-5 tyg. a potem 1-2 tyg. treningu regeneracyjnego ze zmianą planu i intensywności (na dużo mniejszą). Czy taki system jest OK, czy polecasz może inne sposoby?

Zmieniony przez - premium w dniu 2008-11-04 15:47:58

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7906
hrynio92-{{{{Czyli np dla klatki to ma wygladac tak:
Wyciskanie sztangi plasko 6<4=4<2>4>6
Wyciskanie sztangi na skosie 6<4=4<2 / 12=12 ??

I przerwy robic tez po 3 min?}}}}(?????????????????????)

12=12 moze byc po tyle powtórzen ale to ma być seria za serią 1 min.przerwy i całkiem inne ćwiczenie,np.rozpiętki na bramie,baterflaj,wysiskanie na innym uchwycie na maszynie,tylko tyle robisz jak robiłeś a to dodatkowe po chwili przerwy na szybko,zwykłe dwie serie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

napisał(a)
Początkujący
premium-dokładnie rób tak jak napisałes a zmiany ćwiczen możesz robic z treningu na trening,reszta oki.

napisał(a)
Początkujący
kristet-po tak długiej przerwie kreatyna jak znalazł i to właśnie zwykły mono na poczatek wystarczy.Jesli ćwiczysz juz chwile to nie ma co dybac możesz zacząć ten tylko jak kiedyś,abys tylko znów nie przerwywał jak dawniej,pamiętaj tylko że 5 tyg.cyklu i 4 tyg przerwy i mozesz powtarzać.

Villi83-zrób juz przerwe,i zacznij po 4 tygodniach od nowa.

Pozdrawiam.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43752 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
dziekuje za pomoc Panie Tomku
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18331
Oki dzieki bardzo za pomoc

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 703
Witam. :)
Poproszę o dietę dla 100kg chłopaka z dość dużym odtłuszczeniem :)

robcie to co kochacie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26013
witam
czy mógłby Pan powiedziec czy warto walic białko(wpc/wpi) w porcji około 20-30gram w nastepujacyhc porach:po przebudzeniu nastepnie po 20 minutach posiłek który rano zrobie
15 minut rprzed treningiem?
pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5033
Wtam Tomku na wstępie gratuluje CI zdobycia 2-go miejsca na Grand Prix Szwecji. Moje pytanie jest takie. Trenuję 7 miesięcy przy wzroście 180cm mam 70kg wagi. Nie jestem ektomorfikiem ale mam dość szybką przemianę materii. Mam 15 lat.Jakie odżywki/suplementy byś mi proponował i na czym powinien opierać się mój tening i dieta
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 167
Panie Tomku prosilbym o radę

Waze 80kg., wzrost 170cm. Cwicze 2 lata a od niedawna chode na K1 (ok.2 miesiecy)) 2 razy w tygodniu i 3 razy w tygodniu silownia.

Czy Mass XXL z nitrobolonem2 bedzie dobrym zestawem dla mnie? i co po tym wziac na podtrzymanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Carb cycling - przykładowa dieta rotacji węglowodanami Carb cycling - przykładowa dieta rotacji węglowodanami Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka