SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
Witam mam pytanie dot redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
Witam mam pytanie dotyczące redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Witam, może ktoś poleci mi odżywki do sztuk walki z waszej firmy, zawsze coś kupowałem z treca, może coś doradzicie, ważne żeby nie pompowała mięśni :)

Zmieniony przez - Mawaszi1 w dniu 2012-12-26 23:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
Witam miałem małe kłopoty z wysłanie pytania , mam pytanie dotyczące redukcji . Zamierzam przez 5 miesięcy się wycinać , kiedy obcinać węgle z diety czy od samego początku jej stosowania z jednoczesnym dodawaniem ilości aerobów czy też dopiero po osiągnięciu np 60 minut dziennie aerobów . Chciałbym tez wiedzieć ja długo można stosować DAA czy wprowadzić go do diety zamiennie i TRIBU BLACK czy razem i w jakich cyklach cały czas pytam o redukcje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Witam Was po bardzo długiej przerwie , nie było mnie tu od jakiś 6 miechów a na siłowni nie byłem ze 3 miesiące wszystko spowodowane sytuacją życiową .
Od kilku lat śledziłem kariery Naszych kulturystów z Trec Teamu pobierałem od nich porady które znacznie wpływały na moje osiągnięcia i wyniki za co bardzo jestem im wdzięczny . Niestety w życiu różnie bywa na jakiś czas byłem zmuszony zrezygnować z siłowni ze względu na brak czasu nie wiem też co się dzieje w Trendach Kulturystyki nie wiem nic o nowych treningach ( wg mnie dobra jest stara szkoła) Ale tez nie wiem nic o nowych suplementach nowych dietach na mase jednym słowem czuję się jakbym zaczynał wszystko od nowa , takie powroty są bardzo trudne już kiedyś miałem podobną sytuację i dałem radę wiec myślę że teraz też mi się uda oczywiście z Waszą pomocą .

Na siłowni nie byłem od 3 miesięcy , nie trzymałem diety , jak wiadomo zero suplementów , nie raz w domu jakiś mały trening domatora i to też raz na jakiś czas . Od Jutra wracam na siłownie i chcę w Ciągu 6 miesięcy odbudować straty a najlepiej żeby było jeszcze lepiej niż wczesniej :)

Podaję wymiary : ( w szczycie)
wzrost 184 cm
waga 94 cm
biceps 44,5 cm
klata 128 cm
talia 82 cm
łydka 41 cm
udo 62cm ( nogi nigdy nie były moją dobrą stroną)
wyciskanie na klate 170 kg

Wymiary obecne
wzrost 184
waga 86
biceps 40
klata 113
talia86
udo 56
łydka 38
obecni nie mierzę spadku siły ze względu na to że nie chcę się nabawić kontuzji
staż treningowy 4 lata z przerwami

Wymiary w szczycie to nie są te wymiary które miałem 3 miesiące temu po prostu do takiej formy chciał bym wrócić w ciągu 6 miesięcy czy to możliwe ?
Mam bardzo dobrą genetykę szybko łapę masę miesniową .

Najważniejsze pytanie po takiej przerwie od jakiego treningu zacząć ?od jakiej diety ? od jakich suplementów ?

Drogi Dawidzie mam nadzieje że Pomożesz i będziemy współpracować jak dawniej .
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
pabloc10 witaj w klubie hardgainerowców
Może patrząc dzisiaj na moje zdjęcia z zawodów ciężko w to uwierzyć ale na prawdę należę do grupy tzw. ektomorfików .
Każdy dodatkowy kilogram masy mięśniowej przychodzi mi z ogromnym trudem więc doskonale Cię rozumie czemu kombinujesz z treningiem.
Jeśli faktycznie widzisz,że mniejsza ilość powtórzeń lepiej na Ciebie działa to trzymaj się tego tak długo jak długo będziesz widział postępy.
W historii kulturystyki było wielu zawodników,którzy również wierzyli w to, że tylko duże ciężary i mniejsza ilość powtórzeń może pomóc im zbudować konkretną masę mięśniową.
Jednym z nich był Dorian Yates,6cio krotny Mr.Olympia , chyba lepszego przykładu nie mógłbym przytoczyć

Jeśli chodzi o Twój plan to wygląda ok,raczej nic bym nie zmieniał może za wyjątkiem kolejności ćwiczeń przy treningu pleców.
Po zdjęciu jakie zamieściłeś widzę że masz bardzo dobrze rozwiniętą górną część pleców, myślę że teraz mógłbyś skupić się nieco bardziej nad poprawą gęstości i dolnych oraz środkowych części pleców.
Dlatego wykonałbym martwy ciąg co drugi tydzień jako pierwsze ćwiczenie na plecy, co drugi tydzień zamieniaj martwy ciąg na "Dzień Dobry" z tym,że to ćwiczenie wykonuj na koniec treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Amator66 szczerze mówiąc oba treningi w przypadku budowy siły się sprawdzą.
Osobiście wolę split 4 dniowy, ale znam wielu ludzi którzy budują siłę z powodzeniem poprzez 3 dniowy FBW opierając swój trening głównie na głównych ćwiczeniach o których napisałeś w swoim poście.

Mawaszi1 polecam BCAA G-Force przed i po treningu lub BCAA JET TURBO typowo przed treningiem.
Osobiście wolę te drugie bo są to aminokwasy dużo lepiej i szybciej przyswajane,dodatkowo są wzbogacone o beta-alanine i black peper.
Beta-alanine może stosować solo również przed treningiem ,doskonale zwiększa wytrzymałość co z pewnością przyda Ci się na treningach.
Kolejnym dosyć nowym produktem ,który bardzo polecam jest Vitargo Activ Fire, jest to odżywka węglowodanowa do stosowania przed treningiem,wzbogacona o kofeine,aminokwasy BCAA, kreatyne.
Węglowodany Vitargo różnią się dość znacznie od zwykłych węgli takich jak maltodekstryna czy dekstroza.Przede wszystkim są to węglowodany złożone więc nie powodują wyrzutu insuliny w organiźmie a co za tym idzie energia z węglowodanów uwalnia się stopniowo przed dłuższy okres czasu co pozwala na zachowanie dużych pokładów energii przez cały trening.

maksimus133 bez wątpienia na początku zrób tak zwane porządki w diecie, tzn.wyrzuć zbędne rzeczy takie jak pieczywo,słodycze, słodzone napoje itp.
Raczej nie zaczynałbym redukcji od zmniejszania kalorii , bardzo dużo można zdziałać treningami aerobowymi i czystą dietą .
Kalorie zacząłbym zmniejszać w momencie kiedy treningi cardio byłyby wykonywane ok.5 do 7 razy w tygodniu po 45 min.
Jeśli chodzi o suple to na pewno połączenie DAA i Tribulon Black da dużo lepsze rezultaty niż oba suplementy stosowane osobno.
Myślę,że cykl 3 miesięczny na obu środkach byłby odpowiedni.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2013-01-06 23:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Esperro czasem nie mamy wpływu na rzeczy jakie przytrafiają się nam w życiu,najważniejsze jest żeby potrafić i chcieć się podnieść.
Tobie motywacji zapewne nie brakuje i co najważniejsze byłeś już kiedyś w dobrej formie,a pamiętaj że istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa, więc dużo łatwiej będzie Ci odbudować spadki.
Przez ostatnie 6 miesięcy nie wydarzyło się w świecie kulturystyki tak wiele,żebyś mógł się czuć że coś Cię ominęło.Jeśli jednak chciałbyś nadrobić zaległe informacje nie ma nic lepszego jak czasopisma branżowe, w tym TREC MAGAZINE.
O ostatnim numerze napisałem myślę bardzo ciekawy artykuł na temat budowania masy jakościowej, myślę że warto byłoby żebyś go przeczytał.
Znajdziesz tam wiele odpowiedzi na dręczące Cię pytania.
Co do rozpoczęcia treningu bez wątpienie po tak długiej przerwie powinieneś zacząć od FBW przez około 2/3 tygodnie i dopiero później przejść na SPLITA.
Suple: podstawa BCAA, białko i ewentualnie węgle po treningowo.
Sam trening i dobra dieta powinna po tak długiej przerwie świetnie zadziałać.
Jestem pewien że odrobisz spadki szybciej niż za 6 miesięcy.
Głowa do góry, grunt to pozytywne nastawienie i silna wola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
Dziekuje Dawid za odpowiedź ;) Odnośnie mojego treningu pleców oczywiście zastosuje się do ,,dzień dobry" ;) ale jakbyś widział dla mniej trening pleców? bo pisałeś żebyś zmienił kolejność ćwiczeń? i jeszcze jakie ćwiczenia wykonać na mieśnie środkowe pleców?

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17457
Giszman, posłałem Prywata, bo nie chcę tutaj zrobić spamu na 100stron:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium