SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Like nie wiem czy śledzisz mój dziennik??
https://www.sfd.pl/GISZMAN_PRIORYTET_MASA__FAZA_DRUGA_JAKOŚĆ_STR.27-t675164.html

Od strony 27 przechodzę z typowego okresu budowy masy mięśniowej w okres pracy nad jakością,więc jeśli wgłębisz się w temat to zobaczysz jak zmienia się mój trening dieta i suplementacja.

Generalnie rzecz biorąc pisząc o treningu jakościowym na masie, mam na myśli poprawę gęstości mięśnia,spalanie nie potrzebnej tkanki tłuszczowej na brzuszku i delikatne wyostrzenie sylwetki.
U mnie wygląda to tak, że samo dodanie treningu aerobowego,ok.4/5 razy w tyg.po 30 min.przez okres 4 tygodni w połączeniu z "czystą" dietą (zaprzestanie na ten okres tzw.cheat meal'i) wystarcza aby osiągnąć te cele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
A "czysta" dieta czyli bilans kaloryczny ma wychodzić mniej więcej na zero ?
A zmiany w treningu oprócz dodania aerobów zmieniałeś coś ?

I ogólnie zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej równa się większa gęstość i nabicie mięśnia , dobrze zrozumiałem ?


PS: Mógł byś napisać proporcje białka do węgli i tłuszczy , ogólnie BTW ?

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 430
Witam Dawidzie
Chciałbym się ciebie zapytać o metody treningu aerobowego?
Czy lepsza jest bieżnia,rowerek czy mozę jeszcze coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Like jeśli chcesz spalać tkankę tłuszczową to oczywiście bilans musi być na delikatnym minusie i najlepiej na początku zrobić to poprzez dodanie treningów aerobowych.Wszystkie konkrety apropos diety, suplementacji oraz treningu znajdziesz u mnie w dzienniku.

Abaddon19 ja polegam przede wszystkim na bieżni i rowerku stacjonarnym, dobrze jest stosować zamiennie oba rodzaje treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 430
A no u mnie jest problem ponieważ mam domową siłownie i będę mógł mieć tylko dostęp do rowerku stacjonarnego lub bieżni i tu zachodzi pytanie co wybrać?

Zmieniony przez - Abaddon19 w dniu 2011-03-08 19:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Myślę,że oba urządzenia są tak samo dobre, nie ma co tutaj za bardzo rozkminiać, choć ja osobiście gdybym musiał wybierać to zdecydowałbym się na bieżnie, może dlatego że wolę jednak chodzić niż pedałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Witam Giszman robie w piatki tricepsa i bicepsa leacze biceps idzie mi slabo czy moge go trenowac dodatkow w jakis dzien np. po klacie jak bys radził lece calyczas twoim planem https://www.sfd.pl/Pod_okiem_zawodowca__odpowiada_GISZMAN!-t416719-s119.html
pozdro!

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Cześć Giszman mam takie pytanie , przeczytałem ,że w młodym wieku warto podciągać się na drążku szerokim uchwytem ,bo organizm się jeszcze rozwija i ( pod wpływem podciągania się ) układ kostny może się rozszerzyć w strefie ramion/barków/obojczyków.Jak uważasz czy to prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Sector77 problem w tym,że po klacie robisz przecież barki, chyba że coś zmieniłeś w tym planie??
Przy 4 dniach treningowych może być ciężko ćwiczyć taką partie jak biceps dwa razy w tyg.ale ewentualnie mógłbyś spróbować dołączyć go do pleców i przećwiczyć w dwóch ćwiczeniach izolowanych, w większej ilości powtórzeń 12-15, nie doprowadzając do upadku mięśniowego.To musi być lekki trening ,dosłownie dwa ćwiczenia po 3 serie.

Runner21 zgadzam się z tym w 100%, sam od pierwszego dnia kiedy rozpocząłem swoje treningi w wieku 16 lat, podstawowym ćwiczeniem na plecy było podciąganie na drążku.
Myślę,że mdzn. dzięki temu dzisiaj mam dobrą szerokość najszerszych.
Pamiętam,że przez pierwsze dwa lata ćwiczyłem jeszcze w domu bo na siłownie niestety nie było funduszy,więc poprosiłem ojca żeby kupił mi drążek do podciągania.
Na początku podciągałem się 4 razy nachwytem ale już po kilku miesiącach dowieszałem sobie do paska od spodni 5litrową butelką z wodą, z którą robiłem po 10 pełnych powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Dzeki Dawid zrobie jak napisales i dam znac po pewnym czsie co ijak .
pozdro!

Sector77

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej