SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zdania są do tej pory podzielone jeśli chodzi o kwestie jedzenia tuńczyka z puszki zbyt często, ale może faktycznie może lepiej byłoby na zmianę z tuńczykiem dodawać twaróg albo np.makrela z puchy też bardzo dobra ryba bogata w kwasy tłuszczowe omega 3.
Mleko tu raczej nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
a wiec spróbuje z rybką dzieki za pomoc

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1112
Mam taki plan FBW na masę. Jak już mówiłem stosuje cm3, z rana i od razu po treningu, który wykonuje 3 razy tygodniowo. I 8 aakg ale tylko przed treningiem. Masa ruszyła, natomiast mam problem, ponieważ mam taki plan:
Rozgrzewka rower 10 min.
Rozgrzewka z małymi obciążeniami
Ilość serii ćwiczeń:10-15
1. Przysiady przednie 2-4s(zamiennie co drugi trening z martwym ciągiem ze
sztangą)
2. Wyciskanie na ławce poziomej 2-4s
3. Wiosłowanie hantlą w podporze 2-4s
4. Pompki na maszynie 2-4s
5. Ściąganie drążka do klaty 2-4s

1.Wszystko ok tylko nie mogę opanować techniki martwego ciągu, plecy mam zaokrąglone, mogę to czymś zastąpić lub stosować ciągle przysiady ?
2.Czy ten plan jest w ogóle dobry na masę czy mam go zmienić na jakiś lepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
Jeśli chodzi o technikę martwego ciągu to zrób go przy lustrze, ruch zaczynaj z wyprostowanymi i napiętymi plecami, wypnij dupę do tyłu, a głowę skieruj do góry. Przy większych ciężarach garbienie się jest spowodowane tym, że brak Ci siły...Skup się na najszerszych grzebietu (podciąganie , wiosłowanie)...

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jw.kto jak to ale Grabeus wie co mówi, ja mogę jeszcze dodać od siebie żebyś starał się wypinać klatę do przodu, to również pomoże Tobie utrzymać proste plecy.

Co do samego treningu, to osobiście nie jestem zwolennikiem treningu FBW jeśli chodzi o budowę masy mięśniowej ale skoro piszesz,że Tobie masa idzie to ok., tylko co z resztą mięśni takich jak Biceps,Triceps,Łydki??Oczywiście Wiem,że te mięśnie pracują przy wszystkich ćwiczeniach jakie wykonujesz ale ćwiczenia te nie angażują ich bezpośrednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Cześć Dawid, mam pytanie. Trenuję obecnie treningiem, który pomagałeś mi skleić jakiś czas temu i mam co do niego pytanie: Czy w poniedziałek kiedy jest klatka piersiowa, zamiast zwykłego treningu, mógłbym zrobić trening Mawashi'ego z cyklu porusz swoją klatke, który wyglądałbym następująco:
) Wyciskanie szt. na ławce płaskiej 40%CM 2 s-10 powt; 60%CM 1 s-5; 80%CM 5 s-4
2) Skos góra 60% CM 4 s - 5 powt.
3) Wyciskanie wąsko 4 s - 8 powt.
4) Rozpiętki poziom 3 s - 8-10 powt.

Nie ukrywam, że chciałbym poprawić moją siłę wycisku i stąd właśnie to pytanie. Mawashi opisał cały cykl na 3 mini cykle(wytrzymałość, siła, masowanie), ten co tutaj wkleiłem jest drugim cyklem - siła. Jest sens tak zrobić?

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2011-02-23 10:34:10

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Moim zdaniem spokojnie może się wpasować w resztę treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Okej, dziękuje bardzo po raz kolejny

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Dawid,sluchaj mam sprawe. Mogl bys mi poradzic co mam jesc przed aerobami? bo wiem ze w dni interwalow dawalem przed treningiem 60g ryzu i 60g ryzu po interwalach(jakies 1,5godziny)

Jak to bedzie z tymi aerobami wtedy?

Pozdrawiam,Bulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Bulek napisz najpierw o jakiej porze chcesz robić te aeroby(rano,w ciągu dnia, po treningu czy wieczorem), bo to ma znaczenie w tej kwestii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium