SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro-wygląd Twich mięsni to kwestia wytrenowania-najlepiej wyglada to czasowo,czyli czym dłuzej trenujesz tym masz bardziej trwałe efekty i pełniejszy zdrowy i pękaty wygląd,poprostu mieśnie wygladają na dopracowane.Druga sprawa to dieta-naprawde czysta masa miesniowa to nie przypadek-tu warto zadbać by woda i tłuszcz nie przysłaniały tego na co tak bardzo pracujemy.Co najbardziej pomaga w fajnym wygladzie i szybszym i dłuzszym momęcie napompowania to odzywi na kreatynie typowe staki jak Nitrobolon,lub nawet AAKG,ARGININA.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Witam,
mam takie pytanie. Za kilka dni zaczynam pierwszy cykl HST, równoczesnie wchodzę na LC. Postanowiłem też poeksperymentować z suplami i całkiem odstawić białko w prochu (z wyjątkiem nocy), a skupić się tylko na aminach. Ma to wyglądać tak:

DT - rano 10g glutaminy + 6-7 kapsów bcaa, przed tr 10g mix glutaminowy + 6g estrów bcaa, po treningu tak samo.
DNT - rano 10g glutaminy + 6-7 kapsów bcaa.

Dojdą do tego jeszcze aminy proste jako uzupełnienie i w porze okołotreningowej Vextrago. Na noc odżywka białkowa oparta w 100% na kazeinie. Co o tym myślisz?
Z góry dzięki, pozdrawiam


Zmieniony przez - remylogan w dniu 2008-09-09 17:52:09
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48

siema siema jol jol jol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
RemyLogan-no widze tu ładna rozpiske supli i nie mam zastrzeżeń co mógłbym dodac kolego to by glutamine jeszcze brać na noc i w dni treningowe i w nie treningowe.Co do aminów to wiadomo ze sa lepsze niż białko do picia.

LC -bierz rano i przed treningiem-ale to napewno tez wiesz.

Pozdrawiam.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Tomku gdybyś mógł odpisać o ile mogą max zwiększyć się moje wymiary w każdej partii ( dieta + suple + trening + regeneracja) Wymiary podałem w poprzednim poście . Wiem że nigdy się dokładnie nie określi bo to zależy od genetyki treningu itp . Ale tak mniej więcej dla MOTYWACJI . Z góry wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Tomku stosowales kiedys beta alanine solo??
jak odczucia przyrostu sily??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
LC -bierz rano i przed treningiem-ale to napewno tez wiesz

LC - chya zaszło małe nieporozumienie miałem na mysli low carb, a Ty?
Anyway, wielkie dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 693
A więc tak pracuje w systemie 24h pracy na 48h wolnego. Jest to praca na ochronie więc nie mam w niej za dużo ruchu. Jadam różnie, godziny posiłków wogóle nie określone, a menu to na co mam ochote tu sobie zamówie jakiś obiad z fast food, tu jakieś kanapki. Ostatnio bardzo się zmotywowałem i wydaje mi się że jestem gotowy nawet na bardzo radykalne zmiany, zalezy mi na efektach bez względu na poświęcenie. Przy ułożeniu diety bedzie duzo dylematów, ponieważ po takim 24 godzinnym dyżurze śpie do około 15 po południu.W pracy sypiam od godziny 3 w nocy do 8 rano. O godzinie 9 kończe dyżur jade do domu jestem w nim około 10:30 i kłade się spać dalej i tak sobie śpie do tej wyżej wymienionej 15. Troche to wszystko pogmatwałem ale mam nadzieje że da się to zrozumieć co napisałem. Teraz tak środki finansowe na samo jedzenie są praktycznie nieograniczone, a co do supli to myśle że około 200-300 zł miesiąc mógłbym przeznaczyć aczkolwiek zależy mi bardziej na suplementach wspomagających diete typu białko, aminy itp itd niż na dopalaczach typu kreatyny. Jeżeli znalazłbyś chwile czasu to prosiłbym ciebie o ułożenie diety na tyle mobilnej abym mógł właśnie wszystkie posiłki sobie przygotować w domu zapakować w pudełka i zabrać je do pracy. I mam jeszcze jedno pytanie jestem wielkim fanatykiem słodyczy czy trzeba je całkowicie wykluczyć oczekując dobrych rezultatów, myślałem tez nad batonami sprzedawanymi w sklepach z odżywkami może one nadawały by się do mojej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro-serio cięzko to okreslić-szczególnie w wymiarach nie chce Cie nabierac czy dołować-poprostu róznie to bywa a waga wzrasta śrdenio od 2-6 kg.

Hades-niestety nie stosowałem wiec moja opinia jest to nie powazna,moze inni próbowali,to podpowiedzą.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
lajla-co tu duzo gadać masz czas,musisz jedynie dojśc do rozumnego podzielenia diety na drobne cześci-kiedy spisc to nie jesz ale jak wstajesz to potraktuj ta godzine nawet 15 nasta jako zaczątek dnia jak ranek i tak zaczynaj,jedz co 3 godziny,przykładów diety masz setki,napisz co najlepiej lubisz ale ja uwazam że najłatwiej bedzie Ci do roboty brac ryz z kurczakeim w pojemnikach,gdy jesteś w domu to urozmaicaj na makaron z serem,jaja czy płatki,tuńczyk i inne mięso-z kaszą.Masz pomieszany tryb zycia ale postaraj sie jeśc tak by nie dopuszczac do mocnego uczucia głodu.Masz racje cała diete uzupełniaj suplementami najlepiej bedzie tak jak napisałes białko,aminy to podstawa,pij białko przed snem i raz miedzy posiłkami-gdy masz przerwe w snie i zaraz po wstaniu aminy w ciągu dnia miedzy posiłkami albo w momecie gdy nie masz jak zjeśc tez aminy-dobre tez tu moga być batony i to te proteinowe nie zwykłe typu mars.Postaraj sie całkiem zrezygnowac z słodyczy,wiadomo jak czasem podjes troszke by nie zwariowac bedzie oki ale kontroluj to.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium