SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 709
witam wszystkich
Giszman dzieki za rady
Fakt faktem od powrotu na silownie (1 rok) bazuje ciagle na
kuraku zmienie to czy moze byc
pon 2*kurak+losos
wto 2*kurak+wolowina(jak najlepsza nie w temacie jestem)
i tak na przemian
losos to wedzony?
WYSTRASZYLES mnie ta przemiana jeli to jest ona winna to co moge zrobic aby sie to zmienilo
tak w dni wolne jem tak samo moze dac jeden posilek bez wegli?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Zakładajac ze sie ma perfekcyjna diete, to jaka odzywka jest najbardziej wskazana i niezbedna do budowania czystej masy miesniowej podkreslam jeszcze raz przy perfekcyjnej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Jakimi ćwiczeniami zastąpić wyciskanie leżąc, gdy występuje bólu barku podczas wykonywania tego ćwiczenia?

Zmieniony przez - gawron5 w dniu 2010-08-17 20:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Piotrx1 ok juz kojarzę, jeśli chodzi o dietę to tak jak sam napisałeś, co jakiś czas będziesz musiał prawdopodobnie obcinać spożycie ww.,zacznij od dni bez treningu, bo w te dni nie są Ci aż tak bardzo potrzebne.Jednak zanim zaczniesz zmniejszać kaloryczność to przyłóż się do treningów cardio, na początek 25/30min po treningu w zupełności wystarczy.
Trening wygląda ok, z czasem możesz zacząć wprowadzać serie łączone,super serie itp.

pasterzu ja łososia robię sobie w piekarniku, tak najlepiej mi smakuje, co do wolnej przemiany materii to jeśli należysz do tej grupy osób to obawiam się,że wiele nie będziesz mógł z tym zrobić i raczej nie przyśpieszysz na stałe swojego metabolizmu.Jednak możesz skutecznie go podkręcać poprzez odpowiednie dopasowanie diety oraz treningi cardio.Zacznij po prostu eksperymentować z dietą i być może z treningami cardio,wprowadzaj zmiany stopniowo i powoli tak abyś mógł kontrolować zmiany jakie będą zachodzić w Twoim wyglądzie.

bob2211 jedna odżywka to dla mnie zdecydowanie za mało,nawet jeśli moja dieta jest dopięta na ostatni guzik,jeśli miałbym wymienić te najbardziej niezbędne to z pewnością byłoby to:Białko serwatki, Vitargo,BCAA.

gawron5 tak się składa,że mnie również dokucza ból barku podczas wyciskania na ławeczce leżąc, najbardziej czuje go przy górnym skosie, podczas opuszczania sztangi.Zauważyłem jednak,że po kilku seriach ból staje się na tyle znośny,że mogę kontynuować treningi, mimo to od tygodnia chodzę do fizjoterapeuty i mam nadzieje,że już niedługo ból ustąpi całkowicie.
Tak na prawdę trudno powiedzieć, co jest przyczyną Twojego bólu, jeśli jest to ból przeszywający i czujesz że promieniuje, całkowicie uniemożliwiając wyciskania to raczej odpuściłbym na jakiś czas te ćwiczenia gdzie czujesz ból i próbował innych,np. pompek na poręczach,czy wyciskania na maszynach.Czasem zmiana ustawienia rąk, inny chwyt czy kąt pozwala na wykonanie ćwiczenia bez doskwierającego bólu.
Sugerowałbym również wspomóc regeneracje mięśni.stawów takimi suplementami jak:Joint Theraphy lub Joint X Pack.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-08-18 14:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Dzięki wielkie Giszman za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie, jeżeli chciałbym zwiększać te aeroby to lepiej pozostać przy tych po treningu i tylko zwiększać czas, czy lepiej jest dołożyc aeroby w nietreningowe, jeżeli tak to ile czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zdecydowanie dołożyć w dni bez treningu 30/45 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29276 Napisanych postów 62771 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901869
pytanie nie do mnie ale odpowiem.
moim zdaniem przy perfekcyjnej diecie jedynym wartym uwagi i zarazem najlepszym/najskuteczniejszym suplementem ukierunkowanym na rozwoj sily/masy bedzie kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Dieta perfekcyjna,ale nawet najlepszej jakości pożywienie nie jest tak szybko przyswajalne jak odpowiednio dobrane suplementy w ważnych momentach jak np.po treningu,przed treningiem.Mysle że takie suple jak Vitargo,Carbo,Bcaa,Kreatyna są nie zastąpione.
Więc dieta jest podstawą i miarą sukcesu ale z suplami warto podgonić tzw okna anaboliczne i chwile kiedy organizm potrzebuje coś na daną chwile,zresztą takie suplementy jak systemy pompujące Nitrobolon nie są w stanie wystapić w jedzeniu na codzień.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Ciesze sie ze tyle osob doswiadczonych sie wypowiedzilalo na ten temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Nastepne pytanko, w pazdzierniku zaczynam drugi rok studiow, wiec wtedy oprocz otrzymywania stypendium chce sie wzbogadzic pracą w weekendy w supermarkecie etc. Pojawia sie wiec problem, gdyz praca trwa 8h, obowiazuje jedna 30 minutowa przerwa. Bedzie to praca w sb i nd, gdzie u mnie sa to dni bez treningu, bardzo prosze podsuncie mi jakies pomysly w sprawie odzywiania (batony TRECA?), aby nie zzeral mnie katabolizm, i aby okreslona ilosc kalorii w mojej diecie została zjedzona :D



Zmieniony przez - bob2211 w dniu 2010-08-18 20:19:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium