SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Mam pytanie związane ze środkiem NitroBolon II. Otóż kupiłem sobie NitroBolona II w grudniu zeszłego roku, ale niestety przeziębiłem się poważnie i musiałem zakończyć cykl kreatynowy nim na dobre się zaczął. Puszkę z Nitrobolonem zamknąłem i schowałem do szafki. Zaplanowałem rozpoczęcie cyklu na Nitrobolonie II jutro, niestety środek dość dziwnie pachnie. Krótko mówiąc pachnie jak spirytus, unosi się z puszki dość dobrze wyczuwalny zapach alkoholu.

Data ważności na opakowaniu: 05.2011 rok.

Czyżby mój NitroBolon II nie nadawał się już do spożycia?

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Witam, osoboscie slyszalem ze przerwa musi byc, organizm musi odpoczac + organizm przyzwyczaja sie do kreatyny i nic potem nie daje(slowa kilku niezlych koksow dobrze miec dobra dietke dopiero co jakis czas brac, jest to sumplement diety czyli tak jakby jej uzupelnienie, nie mozna non stop na tym jechac :) a co do nitrobolona, sprawdz na opakowaniu w jakich warunkach musisz to przechowywac, jezeli np nie zgadzala sie temperatorka to moglo to sie zepsuc moim zdaniem, pzdr :)

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
wracajac do nitrobolona ;P moze miales nie szczeslnie zamkniete i dostala sie wilgoc, zrobil sie wywar hehe

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041


Mam kolejne pytanie ( czekam jeszcze na odp na poprzednie ) . Otóż mam problem z bicepsami :( Mam już 39 cm a na pompie dochodzi do 42 a wgl nie wygląda na tyle :( . Kiedy podniose rece do góry to w miare widać kule ale jak normalnie mam ręke wyprostowaną to nic nie widać taka prosta jest :( Nie wiem co robić chodzi mi o coś takiego : To miejsce od końca przedramiona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Oczywiście na Zdjęciu chodzi mi o Pana Tomka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
moim zdaniem poprostu trzeba trenowac, trenowac i trenowac :) mam podobnie, a w bicepsie jest 38, takze raczej nie przejmuj sie i rob swoje dalej, wymarzony efekt zobaczysz po jakims czasie =) na tym zdjeciu maja w lapce kolo 47-49 pewnie ,zeby nie sklamac ,to nie ma sie co dziwic pzdr

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Wtorek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 12<10<6=6
- Wyciskanie sztangielek na lawce skośnej 10=10=10=10
- Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową w dół 10,10,10,10
- Rozpietki na lawce skośnej 12=12<10=10
Triceps:
- Prostowanie ramion na wyciągu 12<10<8,
- Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 12<10<8
- Wyciskanie sztangi wąsko 12<10<8

Czwartek:
Plecy:
- Unoszenie tułowia z opadu 12=12=12=12
- Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 12=12<10<8 (alternatywa dla podciągania [wg. atlasu ćwiczen sfd] bo słabo mi idzie podciąganie)
- Wiosłowanie sztangą 12<10=10<8
- Szrugsy 20<15<10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztanga 12<10=10<8
- Uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie młotkowym 10=10=10=10
- Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej 12<10=10<8

Sobota:
Nogi:
- Przysiady za sztanga na barkach 10<8<6=6
- Prostowanie nog w siadzie na maszynie 10=10=10=10
- Uginanie nog w lezeniu na maszynie 10=10=10=10
- Wspięcia na palce na 'HACK-MASZYNIE' 20<12<10=10
Barki:
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy lub military Press (co lepiej) military rozni się tylko tym przeciez ze ruch kończymy na początku czoła a nie na szyji, więc? 12<10<8=8
- Unoszenie sztangielek bokiem 10=10=10
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia (siedząc) 10=10=10
Jakieś inne cwiczenia na 2 ostatnie cwiczenia na barki polecacie? Czyli co za te unoszenia?

prosze o sprawdzenie tego planu :)
wiek-17
staz-6miesiecy
poprzedni plan- fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
navoo92 wracając jeszcze do tych nóg,z nogami niestety to nie jest tak jak z ładnie dociętą klatką, poseparowanymi barkami czy sześciopakiem na brzuchu.Chodzi o to że pocięte czworogłowe widać dopiero wtedy kiedy się je porządnie zepnie, natomiast nie wydaje mi się żeby było widać jakąś dużą różnice tak na co dzień bez &#8222;napinki&#8221;.Mam nadzieje,że wiesz o co mi chodzi.
Jeśli chodzi o diete,to jest całkiem dobra,brakuje mi w niej jednak zdrowych tłuszczy, do pierwszego jak i ostatniego posiłku mógłbyś je wlaśnie dołożyć, możesz dodać : orzechy włoskie, oliwe z oliwek lub olej lniany.Nie napisałeś jaki rodzaj ryżu jesz w tych wszystkich posiłkach, jeśli zależy Ci na poprawie jakości mięśnia to dobrze byłoby abyś opierał się przede wszystkim na węglach złożonych o niskim indeksie glikemicznym np.: ryż brązowy, kasza gryczana, słodkie ziemniaki, płatki owsiane, makaron pełnoziarnisty. Wyjątkiem może być posiłek po treningowy, gdzie wskazane są węgle proste np.rozgotowany biały ryż.
Co do planu treningowego,który podałeś wyżej to,sugerowałbym odejście na jakiś czas od ławki płaskiej przy treningu klatki i skupienie się na skosach:górnym oraz dolnym.U mnie ta zmiana wywołała super progres i śmiało mogę stwierdzić że ćwiczeniami,które tak naprawdę nadają kształt klatce są właśnie wszelkiego rodzaju wyciskania w skosie,czy to dolnym,czy górnym.

Esperro o ile kreatyna jest dobrej jakości,a np.taką jest Creatine Mesh 200,to bez obawy można jej używać przez dłuższy okres czasu i nie odbije się to na naszym zdrowiu. Nie mniej jednak dla mnie robienie przerw od kreatyny ma sens ze względu na to,że organizm niestety ma tą umiejętność adaptowania się do wszelkiego rodzaju rutyny,czy to treningu,diety jak i suplementacji i po pewnym czasie najzwyczajniej w świecie przestaje na to reagować.
Osobiście robię również długie cykle na kreatynie,zazwyczaj 10/12 tyg.później jednak robię sobie przerwe na minimum 4 tyg.i w tym czasie suplementuje się AAKG (8 kaps.przed treningiem) co pozwala mi ćwiczyć nadal z dużą intensywnością a pompa jest również konkretna.
Co do drugiej części Twojego pytania to nitrobolon jest właśnie jednym ze staków przed treningowych,więc jeśli chciałbyś sobie zrobić przerwe od &#8222;przed treningówek&#8221; to wskakuje na creatine mes,CM3 lub właśnie AAKG.
Jeszcze co do zdjęcia i bicepsów, niestety liczy się również genetyka i lata treningu,Tomek wydaje mi się że od zawsze miał dobrego gena do konkretnej łapy.Ja natomiast cały czas walczę o progres i muszę się ostro napocić żeby to jakoś wyglądało.W ciągu ostatnich 2/3 lat udało mi się je znacznie poprawić ,ale przez wiele lat stały po prostu w miejscu.Wszystko rosło tylko nie łapy!!

enediktal jw. Być może warunki przechowywania wpłynęły na to że środek po prostu się zepsuł, zbyt duża wilgoć,lub zbyt niska czy zbyt duża temperatura to wszystko ma znaczenie,tym bardziej że środek był już raz otwarty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
hilde jeśli Twoim poprzednim planem był FBW to domyślam się,że wykonywałeś do tej pory ok.3/6 serii na klatke w trakcie treningu??
Jeśli tak to w nowym treningu dzielonym,przesadziłeś z ilością serii na klatkę,sam rzadko wykonuje aż tyle serii w trakcie budowy masy mięśniowej a trenuje już od 13 lat.U Ciebie te 16 serii może spowodować po jakimś czasie przetrenowanie i odwrotny skutek od zamierzonego,dlatego wyrzuć z planu jedno wyciskanie w skosie(dolnym lub górnym),resztę wykonaj bez zmian.
Jeśli chodzi o plecy to nie bardzo rozumiem sens rozpoczęcia treningu od prostowników,bo "wyprosty tułowia" są właśnie ćwiczeniem angażującym właśnie tę część pleców,lepiej będzie jeśli wrzucisz je na sam koniec treningu pleców a zaczniesz od ściągania
Co do barków to oba unoszenia są bardzo dobrymi ćwiczeniami ale jeśli chciałbyś je koniecznie zamienić to zamiast unoszenie na boki możesz wykonać np.unoszenia sztangi łamanej wzdłuż tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Dzięki za odp . Czyli w przerwie od kratyny moge brać AAKG ? tylko przed treningiem ? czy np dorzucić jakieś Mono/ jabczan ale znowu to nie będzie przerwa i puźniej po 6 tyg przerwy wrzuce jakiś konkretny stek to wgl go nie poczuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej