SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczes w poszukiwaniu... HIPERTROFII, fotki 28, 44, 46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Mozliwe że za wąsko na nogach stałem i dlatego wydawało mi sie że jest na maksa. Przed przysiadami sie zawsze rozciagam niestety po nie mam juz na to czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Ale oprócz głębokości przysiadu technika jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajdź czas to ważne musisz dobrać odpowiedni sposób ułożenia stóp ha robię przeważnie troszkę szerzej niż szerokość barków i palce do wewnątrz , są 3 ułożnia zew, wew, neutralnie czyli równolegle każdy atakuje czwórki ale ułożenie stóp wpływa że atakujemy jeden mięsień bardziej a drugi słabiej, zobacz w ATLASIE SFD tam są gify, czy filmiki na YT ze znanymi dobrymi zawodnikami wszytko Ci się wyjaśni czy temat WODYNA dotyczący siadów.

PZdr/

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-01-16 09:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
dzieki, wiedze bede uzupelnial. Z kazdego treningu nog bede wrzucal filmik do sprawdzenia.

Ostatnio mam smaka na jajka sadzone i tak sie zastanawioam czy jako ostatni posilek takie jajka moge zapodac??
Zawsze do smazenia czy grillowania uzywam PAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jestem chyba u Ciebie pierwszy raz, postarm sie teraz wpadac reguralnie

wydaje mi sie ze jajka sadzone są ok, czasem sam tak robie ze minimalna ilosc oliwy na patelnie teflonową i takie jajka zawsze jakieś urozmaicenie
tak jak ty uzywasz PAM-u to jeszcze lepiej.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-01-16 14:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie kupujecie PAM? bo ja tylko oliwę używam do jajecznicy czy sadzonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Ją Marian wpadam do Ciebie regularnie .

Pam kupuje w necie a jak mi sie skończy lub poprostu nie mam to kupuje cos takiego jak na force. Jest to olej rzepakowy w sprayu. Dwie kcal na porcję. Kosztuje tutaj 3 euro.

Dopiero potreningowy jem. Wpiska z trenu jutro. Pozdrawiam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Dzien 15 - 16.01.2012

Trening

1. Wyciskanie szatngi plasko 4x5 65kg
2. wyciskanie na skosie sztangielki 3x5 27,5kg
3a. Rozpietki na skosie 3x9 15kg
3b. Krzyzowanie linek w bramie 3x9 15kg
4. Wspiecia na palce stojac na maszynie 5x15 70kg
Niestety na cardio nie mialem czasu

Trening taki sobie, nie lubie byc na malych weglach za bardzo. W wyciskaniach mialem jeszcze sporo zapasu.
Dopada mnie jakas mentalna slabosc. Nie wiem k***a o co chodzi. Wracam do chaty po calym dniu i niestety nie moge odpoczac bo sasiedzi z gory caly czas skacza mi po lbie. Ile mozna???
Mam nadzieje ze szybko uda mi sie przeprowadzic bo juz jestem tym za bardzo zmeczony.

Dieta
Teraz wyglada to tak:
I - 50g platkow owsianych, 30g bialka, 30 masla orzechowego
II - 150g piersi, 25g wloskich
III - 150g piersi, 25g wloskich
IV - 75g basmati, 150g piersi, 25g wloskich - przedtreningowy
V - 75g basmati, 150g piersi - potreningowy
VI - 4 jajka\odzywka\ tuna + oliwa

Do kazdego posilku oprocz potreningowego warzywa.

Suplementy
Na czczo Collagen z Treca
Po I posilku czosnek forte, glukozamina, zen-szen, vitamin a-z
po III posilku glukozamina
przed treningiem 15g bcaa
po treningu 30g bialka, 40g carbo, 40g rodzynek, glukozamina
po VI posilku vitamin a-z

Po przeczytaniu artykulu uzytkownika solaros zrezygnowalem z bcaa po treningu, pije bialko wiec te aminy i tak dostarcze. Jesli moge oszczedzic jakies suple nie redukujac przy tym profitkow wynikajacych z ich stosowania, robie to.
Od przyszlego tygodnia dorzuce omege3.

Na razie korzystam z tego ze nikt mi w pracy nie skacze po suficie...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
idź ich zyebać na górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie czegoś takiego nie widziałem zamówię przez neta, dzięki

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-01-17 13:13:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie na klatke

Następny temat

FBW dla początkującego

WHEY premium