SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Jestem nowy na tym forum. Czytalem troche o redukcji i o cwiczeniach. Nigdy wczesniej nie chodzilem na silke wiec mam strasznie slabe i prawie niewidoczne miesnie. Moim glownym klopotem jest stanowczy nadmiar tluszczu na biodrach i posladkach. Dzis postanowilem wziac sie za siebie i zrobilem juz pierwsze 2 obwody cwiczen dla poczatkujacych (latwych). Mysle ze bede mogl sie pozegnac ze slodyczami. Potrzebuje waszej pomocy

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 87-88

Wzrost : 182

Aktywność w ciągu dnia : szkoła i nic poza tym

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x tyg.

Odżywianie : 3-4 posilki dziennie, sniadanie nieduze, duzy obiad i srednia kolacja. (czasem bulka w szkole)

Cel : redukcja o 10-12kg

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : astma

Preferowane formy aktywności fizycznej : chce zaczac cwiczyc aby zrzucic tluszcz

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej tak

Stosowane wcześniej diety : kiedys jadlem tylko chrupkie pieczywo, pilem wode i gotowane warzywa i raz na jakis czas chude mieso. zrzucilem wtedy z 5-6kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
10 wzkazówek na poczatek i poczytaj tematy pogrubione z początku działu. Im więcej sie nauczysz tym łatwiej będzie w przyszłosci

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Siema.

W posiłkach nie chodzi o to czy są duże czy małe tylko o to jakie one są jakościowo. Poczytaj 10 wskazówek i któryś temat o układaniu dietki to dodatkowo zorientujesz się co jeść. Nie musisz układać ścisłej diety ale dobrze się orientować ile chociaż wagowo jesz danych produktów - będziesz miał się później do czego odnieść gdy stwierdzisz, że już mozesz ulozyc scisłą dietę popartą wyliczeniami.

Skoro nie masz mięśni to proponuje zapisać się na pobliską siłownię i coś z tym zrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany w ciele, jak szybko, kiedy zmieniać kaloryczność diety?

Następny temat

Zbilansowana dieta do oceny

WHEY premium