SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 543

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

25

Waga

98

Wzrost

175

Staż treningowy na siłowni

3 tygodnie

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

pełen full

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

L-karnityna 1500mg+ PERFORMANCE - Yellow Subs Xtreme 120 kap., białko

Ostatnio przerabiany plan

rozgrzewka ,pełna obwdówka ,aeroby

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Witam jestem tu nowy :) i chciałem się trochę popytać tych bardziej doświadczonych .
Od 3 tygodni chodzę na siłownie mam osobistego trenera który mi rozpisał trening na 4 tygodnie (10min rozgrzewki,pełna obwodówka,aeroby na koniec jakieś 50minut)martwi mnie parę rzeczy np gdy na jakiejś maszynie do wyciskania bo niewiem jak to inaczej nazwać chodzi o moje ręce tzn więcej nie wycisne 15 razy 25kilo mam strasznie słabe ramiona itp tak mi się wydaję mam 25 lat warze 98kg 175cm wzrostu a więc odchudzam się i przygotowuję mój organizm do większego wysiłku który zacznie się po 4 tygodniu treningów tak mi trener powiedział. Nie wiem czy coś jest nie tak trochę się obawiam o moje bicepsy tricepsy itp są słabe i po 3 tygodniach treningów nie widzę poprawy:).
suplementy które biore na co dzień to vita-min z olimpu + jakieś białko+ L-karnityne 1500mg oraz PERFORMANCE - Yellow Subs Xtreme 120 kap. schudłem na tym 7kg na razie :) ale z moją siłą jest coś nie tak .
Drugi problem to nadmierna potliwość po 2 godzinach jak się idę kąpać to koszulka jest tak mokra że ściągnąć jej się nieda :) zauwarzyłem ,że nikt się tak chyba nie poci jak ja i trochę się tego krępuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
adrian033

z tego co rozumiem wykonujesz trening typu ACT .

spokojnie dopiero zaczynasz ten sport jest dla cierpliwych - nic naraz nie osiągniesz .

w czym tak naprawdę problem tkwi - bo go nie widzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
dokładnie jest to ACT. Wydaję mi się ,że przyrost siły w bicepsie jest strasznie wolny ćwiczę 3 tygodnie a ja dalej z ledwością wyciskam 15,20kg 15x 2 serie . Z nogami nie mam takiego problemu są silne jak na początek od razu biore po 40kg i nie ma problemu :). No i ta potliwość ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
adrian033
dokładnie jest to ACT. Wydaję mi się ,że przyrost siły w bicepsie jest strasznie wolny ćwiczę 3 tygodnie a ja dalej z ledwością wyciskam 15,20kg 15x 2 serie . Z nogami nie mam takiego problemu są silne jak na początek od razu biore po 40kg i nie ma problemu :). No i ta potliwość ...


ale dopiero wystartowałeś , czego ty oczekujesz ten trening ma cię przygotować , delikatnie przetrenować ciało .

w sprawie potliwości - dział ZDROWIE .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na mase

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium