SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Początkujący ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 246

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

20

Waga

74

Wzrost

184

Cel treningowy

5 kilo masy + siła z rzeźbą

Staż treningowy na siłowni

brak

Uprawiane inne sporty

aktualnie brak, lecz tłuszczu nie posiadam :)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

hantle wszystkie kombinacje, sztanga wkrótce i ławeczka

Dieta

jest, regularne pory, duzo weglowodanów, białka

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

jak w opisie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

brak
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Witam ;) Wiem, że tamat poruszany był zapewne wielokrotnie, ale naprawdę jest tyle tego, że mozna zgłupiec. Mam 20 lat, 184 zwzrostu, 74 wagi :) Chciałbym dociągnąc wagę do 80, i zacząc ostro i ambitnie na siłe oraz głownie na rzeźbę. Cwicze od jakiegos czasu ale to tak rozgrzewkowo ;) Oczywiscie trening w domu, na siłownie nie mam czasu, bo i takowej nie ma w moim miescie. Cwicze hantlami 4kg bo (chwilowo) mam takie aby nie przerwac tego jakże ambitnego treningu ;d, lecz wczesniej 6,5 - 8,5 kg. Potrzebuję porady jakie cwiczenia dokladnie wykonywac, w jakim tempie, po ile serii.. sztanga za jakis czas dopiero będzie goscic w moim domu. Aktualnie robie wyciskanie francuskie, wyciskanie do góry, no i koxowanie młotkowe i normalne. Nie chce byc kulturysta tylko miec wyrzezbione mięsnie, ale tez nie jak chudzielec
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
Na takie warunku treningowe , dział trening w domowych warunkach się kłania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układ treningu i korekta błędów.

Następny temat

Nowy na Forum

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?