SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Początki trenowania.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3438
Witam wszystkich,
Mam ok.171 wzrostu i ważę ok.79,5 kg.
Chciałbym przez czas wakacyjny potrenować oraz powiększyć mięśnie,jednak w tym temacie chciałbym się zapytać co mógłbym kupić do 300 złotych,jeżeli ktoś by mógł to proszę o wysłanie pod wpisem linki do aukcji do najpotrzebniejszych rzeczy.
Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2835 Napisanych postów 39781 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314506
Witaj,
skoro chcesz potrenować na krótką metę to odpuść sobie suple. Poprostu idź i pomachaj sobie coś na siłownie żeby krzywdy sobie nie zrobić i gitara. W tak krótkim czasie efektów nie zrobisz więc i tak to nie ma sensu. Także albo nastaw się na zmianę życia i rozpoczęcie treningów 'na zawsze' albo sobie odpuść.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321745
Dlaczego tylko w okres wakacyjny ?

Pamiętaj, że efekty utrzymują się dopóki ćwiczysz. Wraz z zaprzestaniem treningów wszystko spada. Takie są realia.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3438
Przepraszam,źle się wyraziłem chodziło mi,że od okresu wakacyjnego planuje rozpocząć swoją przygodę.
Niestety nie mogę iść na siłownie.Regularnie chodzę na treningi piłkarskie oraz planuje rozpocząć bieganie.
Potrzebuje także jakiegoś sprzętu (wiem,że mało zrobię za 300 złotych)
Proszę o link do najpotrzebniejszych rzeczy do kupna. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Zmieniony przez - Początkujący225 w dniu 2017-06-21 21:51:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaptury - szrugsy