SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek - ćwiczenia w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 706
Witam. Ostatnimi czasy postanowiłem coś w końcu ze sobą zrobić,tylko nie bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać- żeby moje ćwiczenia przyniosły jakiekolwiek rezultaty - nie chce być żadnym kulturystą ,chce mieć poprostu "dobrą" sylwetkę i nienajgorszą kondycję.
Od kilku tygodni ćwicze w domu ( drążek - podnoszę się podchwytem i nadchwytem , po kilka serii , na ile siła mi pozwala/pompki minimum dwie serie po 35,brzuszki minimum 2 serie po 30 / hantle minimum 3 serie po 12razy na reke) . Na profesjonalna siłownie nie mam zbytnio czasu , dlatego tez cwicze w domu , staram sie cwiczyc nie rzadziej niz co dwa dni. W niedalekiej przyszlosci planuje kupic gryf i zrobic jakas prowizoryczna laweczke...
Co mógłbym dodać jeszcze do swoich ćwiczen ? Ścisłej diety raczej nie będe stosował , oczywiscie na codzien pochlaniam jak najwiecej białka , jem chude mieso + kurczaka z ryzem. Rozumiem ,że żadnych suplementów bez diety nie warto stosowac ?
Jeśli chodzi o aspekt fizyczny : 19lat/176cm/73kg , obwód talii 82cm - BF około 14%
Na wiosnę planuje zacząc biegać...
Wiem,że podobnych tematów jest mnóstwo ale każdy ma inne warunki fizyczne itd.
Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
jestes w blędzie myslac ze dieta bez supli nie ma sensu, to tak jakbys pytał o ty czy jazda samochodem bez min 300 km jest bez sensu

co do planu to trening z ciezarem własnego ciała

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Skorzystaj z linku który podał tygrys, tam znajdziesz wszystko co Ci potrzebne.

Mimo wszystko warto zebys przemyślał temat zapisania się na pro siłownię, w domu można ćwiczyć, ale do czasu. Chyba, że zaczniesz też jakiś sprzęt kupować .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena trening góra-dół + fbw

Następny temat

Pomóżcie mi pozbyć się nadwagi i wyrobić formę, motywacja jest tylko wiedzy brak :(

Wiecej