SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek. Amator

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Witam serdecznie :)

Mam prawie 18 lat, 75kg, 176cm wzrostu, 95cm klatka, biodra 92, talia 84... no wlasnie, talia. chciałbym zacząć popracowac nad sobą, w szczególności myślę o rozbudowie górnych części ciała. Czy cos robilem? Dwa lata temu biegałem regularnie 2-3 razy po godzince w tygodniu przez kilka miesięcy, dużo jeżdże rowerem ~1000km rocznie, 1-2 razy w tygodniu tenis stołowy na wyzszym poziomie (duzo sie ruszam przy stole), czasami robie pompki przed snem 4 x 20-30 . Myślałem o treningach domowych, zakupie hantli i jakiś prostych ćwiczeniach. Czy jest sens? Dodam że nie odzywiam sie zbytnio dobrze. Dziennie wypije litr tymbarka w szkole, zjem 3-5 kanapek, cos slodkiego, w domu obiad, czasami jakies produkty mleczne.

Mam wiec pytanie czy zapisac się na siłownię czy cwiczyc w domu? Nie oczekuje cudów, chce sie troche wzmocnic. Mysle ze jakas w miare przystepna dieta i cwiczenia pomogłyby, ale wolę Was zapytac :) Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Witaj tak jak mowisz zapisz się na siłownie większa mobilizacja :] tak starszi koledzy napewno udziela tez kilku cennych rad,
no nie jesz zbyt Ciekawie oblicz zapotrzebowanie odejmij 300 i cisnij no chyba ze chcesz rozbudowac to kalorie na plus :) dodaj 300 ale naprawde zacznij od podstaw czyli najpierw trening oswoisz sie mysl nad dieta pozdrawiam zycze sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zacznij od siłowni i zmiany nawyków żywieniowych - to nie drugie wcale nie wymaga wielkich rzeczy, uwierz mi.

Daj znać - chętnie pomożemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Cześć!
Postanowiłem popracować trochę nad siłą, zależy mi przede wszystkim na tej dynamicznej.
Od jakiegoś roku trenuję sztuki walki, a teraz chciałbym wzmocnić trochę pod to moje mięśnie.
Do tej pory ćwiczyłem głównie z obciążeniem własnego ciała, pompki, trochę drążka, TRX...
Czy polecacie mi bardziej zakup karnetu na siłownie, czy jakiegoś sprzętu do domu?
Jakie ćwiczenia polecacie w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Ogolnie to bym polecal otworzenie wlasnego temtu a tam kapke o Tobie, wypelnic szybka ankiete i powiedziec pare slow.

Na szybka odpowiedz nie znajac Twojego wieku i nie wiedzac nic o Tobie, na pewno bym polecil ale co dalej? Samo polecenie jeszcze nic nie daje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenig hst

Następny temat

trening domowy

WHEY premium