SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pocenie się, a kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1267

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 785 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 89960
Lovac
Ja to mam w ogóle inne odczucie temperatury. Każdemu zimno m, a mi w domu starczy 17-18 stopni gdzie większość domowników odczuwa dyskomfort spowodowany za niską temperatura... Przy 20 stopniach mi jest za gorąco i nie czuję się dobrze przy takiej temperaturze.


Raczej szukałbym problemu w pobliżu ilości węgli/tkanki tłuszczowej, aniżeli kreatyny.
1

If you really want it bad enough - you will find a way.
If not - you will find an excuse.

Masz pytania? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5623
Pocenie i odczucia temperatur mogą być bardziej spowodowane tarczycą, a może niski poziom hemoglobiny, ale ja tu tylko zgaduje w tej chwili, powodów może być 500. Jak tam u ciebie z spożyciem jodu ? Tak jak pisali wyżej może ciśnienie może nadamiar jakiegoś skłądnika, a może jego brak a może to a może tamto :) Jak się zaczniesz interesować odżywianiem i zdrowiem to sam będziesz po jakimś czasie lepiej wiedział niż gościu w internecie :) + wypada zrobić sobie porządne ogólne badanie krwi tak za wczasu puki nie ma się żadnych problemów po to by kiedyś do tego porównać.
1

Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 26 lat Na forum 257 dni Przeczytanych tematów 1352
MariuszP właśnie tak samo myślałem o tej tarczycy, bo w rodzinie mama choruje ale nie pamiętam, czy była to nadczynność czy niedoczynność. Naprawdę dziwnie wpływa na mnie wysoka temperatura, czuję się taki senny, bywa tak że w głowie się nawet kręci. Będę musiał koniecznie zrobić jakieś badania, bo nie pamiętam nawet kiedy je robiłem. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie czuję się jakoś zmęczony wysiłkiem, a z twarzy leje się jakbym wylaj wiadro wody na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5623
NP. Zrób sobie kąpiele z 3-4 razy w soli jodowanej np-Bocheńskiej - woreczek z 7-10zł, 2 woreczki na kąpiel powinny być ok, Wymocz się a może pomoże. Nie licz na efekty na drugi dzień ale po 1-2 tygodniach może być już lepiej. Kreatyna sama w sobie nie powinna tak działać, chyba że nie napisałeś że ma w sobie coś innego poza kreatyną. Może jadłeś a piłeś coś co zwiększyło temperaturę ciała ...... można zgadywać.


Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-17 09:27:15

Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ;p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa, Creatyna i białko a kobieca sylwetka