SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poblem z liczeniem makro i odzzywianiem INTERNAT

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 708
Koledzy proszę o pomoc
Otóż w październiku miaelm 3 miesieczną przerwe od jakichkowliek trenignów dopiero mam zamiar wrócic w styczniu na siłowni , ważyłem 65 kg robiąc "mase" waże teraz 71 kg i podlało mnie ale tluszczem bylem na monohydrantcie , teraz chciałem zrobić redukcję , ale mam problem ze zrobieniem diety i wyliczaniem sobie makro poniewaz mieszkam w internacie i mam tu 3 posiłki dziennie , co byście mi doradzili abym mógł wrócic do tej formy zdj dodam jt. endomorfik 16 lat z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4436 Napisanych postów 35721 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262722
Redukcja przy wadze 71kg?
Tym bardziej w tak mlodym wieku

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 708
no jak jestem zalany to co zrobić , poprostu ćwiczyc i jesc zdrowo? bo juz robilem redukcje w tym roku z 9 kg i wazylem 63 i potem wlasnie ta masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136704
W dziale Crossfit są dzienniki chłopaków mieszkających w internacie WSOWL we Wrocławiu, podpatrz jak oni dietę trzymają i jak sobie radzą. Da się gotować i przyrządzać sobie potrawy, pod warunkiem, że ma się choć trochę kasy na kupowanie produktów;) Wywal z diety produkty wysoko przetworzone, wprowadź może treningi obwodowe i aerobowe (z czasem interwały) i coś tam zawsze pójdzie. A jak masz kasę na dietę to po prostu sobie będziesz sam gotować;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 708
a nie jestem za młody na redukcje czy to nie ma roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jeśli cie podlało, to wina kiepskiej diety a nie kreatyny. w wieku 16 lat można się odchudzać (ale z głową, bo w tym czasie organizm dojrzewa i tak aby nie zrobić sobie krzywdy). jeśli masz nieco tłuszczu do spalenia, a brak dobrej diety ze względu na jedzenie w internacie, to staraj się uprawiać sport, dużo się ruszać.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
ja bym postawil na zdrowe odzywianie i solidny trening a efekty będa;-0

i redukcja nie bedzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Witam , wiek ma ogromne znaczenie , w tym wieku nie stosuje się ujemnego bilansu kcal tylko zwiększa się aktywność. Takie działanie stosuje się gdyż organizm cały czas się rozwija i potrzebuje kcal , nie możemy dopuścić do niedoborów .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z odżywianiem

Następny temat

Blokada siły klatki, o co może chodzić?

Wiecej