SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodny nie rozumiem Cie szczerze powiedziawszy.

Nie obraź sie ale stale piszesz że zaczynasz ćwiczyć bo jesteś mały,nie widzisz efektów itp a mimo tego pijesz,chodzisz na impry,a chyba nie jesteś na tyle tępy żebyś nie wiedział że sport i alkohol to nie najlepsze połączenie.

Skończ ******lić o odżywkach,zacznij jeść a efekty będą,a jak nie to zmień sport na coś mniej energopotrzebnego,może bierki

Za ten hajs co wydajesz na imprezy byś se jogurt kupił albo banany w mase by szło a nie chlejesz ****a jakieś absolventy czy inne ścierwa a potem skarżysz sie że nie idzie.

Albo rybki albo akwarium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja jade jutro nad jezioro i w neidziele tyz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
dragon ja na balety kasy nei wydaje na sępa ide, staram sie wydac jak najniej i cos zawsze wyzulic Jak z laska bylem to wtedy kasa szla na nia a teraz to daje rade jakos nie wydaac kasy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tam nie interesuje na co ty hajs wydawasz i w jakiej ilosci,ale skoro idziesz na impreze to chyba po to żeby sie na***ać,w takim razie nie skarż sie tu w tym poście i nie pisz że ćwiczysz od jutra itp bo to nudne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
SPONTAN PROSZONY O KONTAKT


spontek słysząłem że z wawy jesteś , z jakiej dzielnicy

no zawód nie pieeeeeerdol zacznij normalnie ,cwiczyć smoku dobrze mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ja wiem czy dobrze mówie,jego obietnice i założenia to coś w rodzaju filmu oglądanego już któryś raz,w którym wiadomo co będzie na końcu.

Zawod weź nas nie zawiedź,pokaż że w decydujących momentach nie zawodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


i co o mnie myslicie?? masowac sie jeszcze na wakacje czy juz wystarczy?? chodzi mi o sylwetke do rwan w skrocie do pokazania sie na plazy wg mnie jeszcze za malo

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
szeroki ejsteś klata + brzuch masuj opór kapturki jakieś małe ( ja lubie duuże wieć wiesz ) i mam ochote na broka a u mnie nie ma

ogólnie sie tam chyba na***ałeś

jest spoko dawaj dalej mięcha wrzucaj i z brzuchem cośzrób tzn skatuj go dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rondello sądze że masz git budowe
Jesteś niski to łatwiej ci mase złapać,wsumie.

Spodenki za***iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


niwix thx bro specjalnie dla Ciebie brok za to bo soga dac nie moge
zdjecia sa z dzisiaj jak bylem nad jeziorkiem z kumplami 2 dzien juz pije nad brzuchem pracuje na wakacje bedzie krata ajak
dragon wiem spodenki za***iste rok temu kupilem na promocji

animal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium