SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wyjdź ze mną na ring porozmawiamy o zazdrości


nie tak powaznie to wali mnie czy wyciskam 60 czy 80 czy 100 bo to nei jest wyznacznikiem męskości a jak obserwuje swoje ciało to rozwijam mase ( skutecznie ) małymi ciężarami i ogólnorozwojówką więć po co mi ten wycisk

z drugiej strone fakt fajna akcja wpadasz na siłke na rozgrzewke nakładasz 100 i sobie machasz

bardziej sie zajarałem tą akcją z High Kickiem koles sie zamroczył gdyby nie blok to by upadł i nei wiadomo czy by wstał i to mnie jara !!

tak samo jak mu wsadziłem kolano na wątrobe też pare sekund na glebie spędził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
właśnie oto chodzi żeby każdy lubiał to co robi

5x 140kg to już jest coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Sławek nie pocisnąłbyś 140 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
hmmmm raczej nie ale do końca tego roku kto wie a narazie oceniam swoje siły na 130kg-135kg, na siłce mam 108kg wiec rekordu niepobije ale planuje w szkole na lekcji wychowania fizycznego się sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
jeszcze chciałbym chodzić gdzieś do jakiegoś klubu uczyć się jakiś sztuk walki ale u mnie w mieście to g**** jest i zadupie wiec poczekam jak pujde na studia do innego miasta i wtedy chciałbym coś zacząć


niwix ty się dobrze znasz jak co się nazywa bo ja chciałbym się bić nogami pięściami i kolanami, łokciami jak takie coś się nazywa ??

odrazu mówie że jestem zielony i wiem że jest boks, kic-boxing i chyba mua -thai czy jakoś tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
dobra to jak już się rozpisałem to jeszce i to napisze:


czego tak mósi być że 1h się kłuce z dziewczyną pod koniec rozmowy wszystko sobie wyjaśnimy i jest oki ale czas stracony do dupy tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
spoko

szkoda żę sie na jutrzejszy wyjazd nei zdecydowałeś byś sie sprawdził na siłce w mielnie


kurde uż 00:00 musze sie spakowac i posprzatać mieszkanie , zabieram sie do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
nom papa baw się dobrze :* i mam nadzieje że będzie jeszcze okazja się kiedyś spotkać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
co do tego co napsiałeś to właśnie MUAY THAI - boks tajski alias thai-boxing sporo na forum o tym jest , w uderzanych jest historia tego sportu

jak juz zaczniesz studiować to sie rozejrzysz co masz w mieście a na forum wyczytasz co jest si

a teraz jakie masz możliwości ??



a co do dziewczyny ehhh czasem tak bywa , i to nei tylko z dziewczynami tak jest ( przyjaciele rodzina ) ehh szkoda słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
do klubu się niezapisze bo niema trenera też niema mam rękawice i czasami chodziliśmy z kumplami na sparingi ale tam to było takie "mordobicie"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium