SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po jakim czasie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Witam wszystkich ;) Mam pytanie mianowicie chodzę na silownie juz prawie 3 miesiace i mam teraz pytanie mianowice czy moge juz zaczac juz brac czy jeszcze moze lepiej poczekac ;) jak tak to co bedzie dobre na poczatek chce dobre efekty :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Ale co brać byś chciał?

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Gainery jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wklej ankiete dzialu

co do białek , gainerów bierze sie je jako uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Takie suple to możesz zawsze brać :D

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Zly wiek tu jest pokazany lat mam 16 chodzi mi tu o jakas Kreatyne lub cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
ankieta działu najpierw , i raz piszesz o gainerze raz o kreatynie wiec jak to jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Jakis nie zdecydowany jestes, wiesz w ogole co to za suple ? Czy tak o byś chcial cos brac?:D Multiwitamine sobie kup

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała porada

Następny temat

Pytanie odnosnie a6w

WHEY premium