SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po jakiej przerwie nastepny cykl kreatynowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Po jakiej przerwie od skonczenia brania kreatyny (bralem przez 6 tygodni) moge zaczac nastepny cykl kreatynowy? Mam niedlugo zawody i chcialbym wziasc jak najszybciej ale wiem ze jak miesnie sa nasycone to tylko niepotrzebnie zmarnuje kase. Na razie biore glutamine i odzywke bialkowa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
jezeli robiłes 6 tygodniowy cykl zeby nastepny w pełni działał musisz zrobic przerwe ok 4 tygygodnie.

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo ciągle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
bardzo wyczerpujaca odp.
uzasadnij oco ci chodziło bo nierozumiem

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mozna brac ciągle keratyne 0,03g na kg masy ciała - ale jest z tym troche roboty.Cykl powinien trwac 3-6 tyg.Potem jakies 2-3 miechy przerwy.Przerwa czym dłuzsza tym lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
2-3 miechy? chyba przesada,spokojnie moze zaczac nastepny cykl po 4 tyg i efekt bedzie taki sam.

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
organiznm przyzwyyczaja się do kreatyny dlatego warto robić przerwy tak po około 2-3 miesięcy, owszem można 4 tygodnie przerwy ale na dłuższą metę to się nie opłaca.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec co mam zrobic? czuje ze mi sila spada a za 3 tygodnie mam zawody. Okolo tydzien temu skonczylem brac krete. Jakbym wzial za tydzien, czyli po dwoch tygodiach przerwy to bedzie lipa? Pozniej zrobie sobie dluzsza przerwe ale chcialem dobrze wypasc na tych zawodach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oficjalny: po 4 tygodniach efekt nie bedzie taki sam jak po 3 miesiącach,bo miesnie bedą mogły przysfoic wiecej kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
spoko,ale chlopak sie spieszy bo ma zawody i niema 3-4 miesiace(;

CHWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja taki modry to poco zaczynal cykl tak wczesnie trzeba bylo zacząc 3-4tyg. przed zawodami i by bylo wsam raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminka = woda ?

Następny temat

Ile po ty mi przyjdzie na masie jak uwazacie ?

WHEY premium