SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po cyklu omnadren i methandienone .Odblok i Suplementacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
Witam wszystkich obecnych i tych nieobecnych również . od jakiegoś czasu przeglądam sfd.pl i mogę powiedzieć ze jestem zdumiony wiedzą udzielających się an tym forum specjalistów , mam juz jakąś wiedzę ale chciałbym doradzić się tutejszych 'Miszczów" . A wiec tak skończyłem właśnie cykl :
1-12 omnadren 250mg e4d
1-6 methandienone 25mg ed
Dietę oczywiście posiadam . Ankietę wypełniłem . od połowy cyklu procz dietki dojadam sobie odzywką białkową Ultimate P. treca i Mutant massem . Za tydzień zaczynam odblok (36 tab. Clomidu) .Zakupiłem suplementy na podtrzymanie mianowicie : Creapure 1350 (240kps.) , 2kg odzywki białkowej tej samej co jadlem wczesniej , apteczne ZMA (zicinas f. , filomag B6 , żeń szeń , wit.c oraz Tribulon (TT) .Dietke będę trzymał . Przybrałem na cyklu 9 kg i chcialbym to w miarę utrzymać .Retenci dużej nie zauwazylem -typu spuchnięty pysk czy zalany kark. Atrofii też nie oddczułem także HcG wydaje mi się zbedene . boje sie tylko o moje libido po cyklu.
Wyjeżdżam do was z zapytaniem co proponowalibyście dorzucić do odbloku , zeby utrzymac wmiare libido , moze samo ZMA i TT nie starczy ? Myślalem na Provironem ale niew iem czy to dobry pomysł . Proszę o poradę specjalistów .



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 85

Wzrost: 186

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: 82

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: 180g

Ilość spożywanych węglowodanów: 320g

Ilość spożywanych tłuszczów: 80 g

Opis przebytych cykli sterydowych: Jeden - 8 miesięcy temu :
1-8 t.enenthat 250 mg e5d
1-10 gr.Deca 200 mg e5d


Trening: masowy - średnio-zaawansowany(5 dni /tydz.)

Cel cyklu: masa i siła

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 8 miesięcy

Poziom BF%: ? chyba mały , nie jestem zalany

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorfik

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 125

Martwy ciąg (MAX): 170

Przysiad (MAX): ?

Zaufanie jest odwagą ,wierność - siłą !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po pierwsze to po cyklu zmniejsz intensywność treningów
po drugie pilnuj michy jeszcze bardziej niż na cyklu
białko wg braków w diecie, przydał by się jeszcze jakiś stack przed treningowy, żeby dodać trochę energii do treningów bo na odbloku to może być różnie
cykl nie był mega długi, dawki jakieś kosmiczne też nie, myślę, że sam clom powinien dać radę, choć nie oszukujmy się-zanim organizm się "wyreguluje" popęd na pewno będzie mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
moim zdaniem 36 clomu to przesada, 24 wystarczy
3 tyg po ostatnim szocie przez pierwsze dwa dni zjadasz 100mg clomu (2 tabys) i potem do konca (lacznie masz zjesc 24) po 50mg (1 tabsie clomu, najlepiej przed snem).

moge tylko dodac od siebie ze naprawde dobra odzywka jest clout, nie dosc ze bys nie spadl to mozesz nawet liczyc na niewielkie przyrosty

kreatyny itp zacznij jesc juz od ostatniego szota omy, po odbloku wjedz na tribulus + zma, moim zdaniem wiecej nie trzeba,

zdrowia

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-15 19:47:36

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-15 19:48:46

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
No dzieki chłopaki za pomoc , uspokoilem sie ze mniej wiecej dobrze zakupilem suple . marceliono - co to za suplemant clout ? Mozesz mi troche go przyblizyc , jak z ceną , dzialanie , skład ?
Wiesz kupiłem więcej Clomidu , bo zawsze lepeij wziasc pare za duzo niz za mlao i sie do konca nie odblopkawac ,ale skoro uważasz ze 24 staryczy to lepiej dla mnie bede mial na kiedy indziej . Mam ten Cliostilbergyt prosto z apteki wiec stosunkowo tanio .

Zaufanie jest odwagą ,wierność - siłą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
clout jest to stak kreatynowy, jest dlatego taki dobry ze zawiera w sobie orotyne, sam go uzywalem na spadki i az bylem zdziwiony jego dzialaniem cena okolo 130za puszke a ze dwie by sie przydaly, najlepiej jak bys kupil poprostu czystą orotyne, musial bys poszukac nazwy bo akurat nie wiem i do tego jakis stack ale to sa juz spore koszta, tak czy siak sam clout by styknal na spadki.

wiadomo, zawsze zostanie Ci pare tabs clomidu na nastepny raz

zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
No czytałem o tym Clout'ie kurdę drogi troszke ;D , narazie mnie nie stać ale moze za miesiac dwa jak skoncze to co mam to zakupie , zeby przetestowac tą moc na sobie ;)

Zaufanie jest odwagą ,wierność - siłą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
perwszy cykl miałes
1-8 test
1-10 deka..

hoojnia test miał byc do 11tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
heh wiem trochę za krotko , ale to bylo moje pierwsze zetkniecie z SAA , nie chcialem przesadzac :)

Zaufanie jest odwagą ,wierność - siłą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
sory za off top ale czy po pierwszym cyklu nie zalapales bloka ??

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-16 20:38:30

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 582
Hmm wiesz cykl był lajtowy , nie zauważyłem jakiegoś konkretnego bloka , napewno jadra byly w jakimś stopniu przyblokowane , pamiętam ze odblokowalem sie normalnie bodajże 3 shoty Pregnylu i 12 Clomid'ów . Jako ze używałem Deki , a nandrolony blokują mocniej niz standardowy teść Enan . To zpewnościa byłem przyblokowany . Cykl był króciutki dlatego pamiętam, ze szybko wróciłem do normalnego libido . Zastanawia mnie za to ten cykl co go dopiero skończyłem , tu widzę zdecydowanie większe zablokowanie , znaczy jestem juz 2 tyg po ostatnim strzale za 4 dni wale clomid , a libido juz spadło . Jak sądzicie po ilu dniach/ tygodniach odbloku wraz z TT i ZMA powinno byc juz spoko ? Wiem ze kazdy organizm jest inny ale zastanawiaja mnie wasze sugestie .

Zaufanie jest odwagą ,wierność - siłą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Wiem ze kazdy organizm jest inny ale zastanawiaja mnie wasze sugestie . i taka tez jest moja sugestia

a ze po odstawieniu srodka spada libido to nic dziwnego. organizm nie produkuje wlasnego tescia a stezenie omki bedzie spadac z dnia na dzien.

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-17 16:16:31

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antybiotyk + koks

Następny temat

cido deka meta

WHEY premium