SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plywajace Paprochy w Propie Unigena

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
Witam
Temat zakladam zgodnie z Regulaminem i Prosze go nie kasowac
Temat byl juz na Forum ale byl syf i zostal skasowany
Kolega mnie Prosil zebym go tutaj znowu zapodal , Flakon dzisiaj mialem tez w Lapach i tam naprawde plywaja takie paprochy sztuk 3
Jutro postaram sie zrobic lepsze zdjecia i je tu zapodam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
To są jakieś włosy czy strzępy z filtrów, jesteś w stanie stwierdzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
To przypomina bardziej kawalki tytoniu tak to moge okreslic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
Zdejcie jest rozmazane ale mozemy tutaj zobaczyc ze cos tam jest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
A tutaj dwie Fotki jak opada Ten Paproch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
odklej całą naklejke , od strony deńka przystaw latarke i bedzie to wtedy widac co tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja nie wiem skad wy tego unigena macie,ale mi troche tego przez lapy przeszlo i jeszcze sie nie spotkalem z takim czyms,co nie oznacza ze klamiecie ale dla mnie to dziwne jest.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ilium Stanabolic Australia, Troy Laboratories PTY Ltd 50mg/1ml 20ml

Następny temat

Trenanox A Flor Medico

WHEY premium