SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plucie krwią po bieganiu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Dzisiaj po bieganiu zauważyłem że jak pluje to w ślinie są ilościowe ślady krwi.Czy to normalne na początku biegania? Bo to dopiero mój 3 bieg odkąd zacząłem rzeźbe.(i niepiszcie mi żebym szedł do lekarza.Jeśli to sie powtórzy jeszcze ze 2 razy a niebede wiedział od czego to jest to napewno pójd.)
Biegam na czczo 3 razy w tygodniiu narazie po ok.40 min.

Zmieniony przez - Hell boy w dniu 2006-05-13 09:34:30

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
to nie nie jest normalne nie chce cie straszyc ale albo lepiej dla ciebie popekały ci naczynka krwionosne nic strasznego albo gorsza sprawa masz cos z płucami wtedy padaka jeszcze moze byc to zwiazane z cisnieniem
nie wiem jak wygladasz czy jesztes upasiony czy nie to tez moze miec znaczenie

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
1. Możliwe, że z wysiłku popękały Ci jakies naczyńka krwionośne w nosie i krew spłynęła do gardła.

2. Może rana na dziąśle??

3. Jak jeszcze raz się to powtórzy to natychmiast idź do lekarza!! To nie są żarty. Może cos z płucami albo żołądkiem być, ale mam nadzieję, że nic Ci nie jest.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ja w 1 czy 2 gimnazjum maialem tak gdy ze tak to nazwe pobieglem na 100+% swoich mozliwości na 1000m

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Dziąsło to napewno nie jest bo to idzie z gardła ale aż tak dużo tej krwi tam niebyło może to ma coś wspólnego z tym że 2tyg temu przechodziłem różyczke i miałem strasznie powiekszone wjęzły chłonne i rano na gardle zawsze flegma.
Pozatym jak zjadłem śniadanie dzisiaj to troche gardło bolało może coś tam sie porobiło bo jak biegąłem to miałem je strasznie suche.

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Może być z nosa, ale idące do wewnątrz - wtedy masz wrażenie, że idzie z gardła.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roznica miedzy powtorzeniami 12-10-8, a 10-8-6

Następny temat

Biegi i ból

WHEY premium