SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy jak stodoła - czyli Godzilla kontratakuje %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ja dodam, ze mam lekkie skrzywienie kręgosłupa. Dotąd nie robiłem martwego ciągu bo się bałem o kręgosłup ( że za duze ciezary itp). W najblizszym czasie postanowiłem jednak dodac MC do mojego treningu (tak ze 4 serie 15x). Co o tym sądzicie?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja nie byc Krzych, ale jak wybrac jedne cwiczenie na plecy to martwy byc ciag..

Kolos: THX za soga

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-29 18:01:47

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
kolos, probuj malym ciezarem (na 15 powtorzen moze byc) i bardzo uwaznie obserwuj, przy jakimkolwiek dyskomforcie (o bolu nawet nie wspominam!) odpusc i idealnie: idz do lekarza ktory nie dosc ze jest ortopedą to jeszcze sie zna na kulturystyce (gowno, nie ma takich)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Fakt, faktem, że MC jest wszechstronnym ćwiczeniem, które w dużym stopniu może zastąpić wiele innych ćwiczeń.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dzi, dzieki za odpowiedz
Wodyn i Krzychu, sogi wam sie dawno nalezaly, ale dopiero od wczoraj mam abona to se troche szaleje Jestescie moimi GURU

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kiedys sie troszke uczylem sanskrytu... troszke..

Nie przypominam jednak jak sie odmienia "guru" w liczbie mnogiej...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
thx

Jeden guru - dwie góry

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Coś ten temat tak zamarł troche. Trzeba oczyścić z pajęczyn
Myślę poważnie nad moimi plecami, bo u siebie w "Piwniczance" na plecy mogę robić praktycznie wszelkiego rodzaju wiosłowania i...tyle. Mam zamiar kupić drążek tylko w piwnicy jest potwornie nisko. Sufit nie jest płaski tylko jest to taki łuk i najwyższy punkt ma ze 2 metry, ale te niższe niewiele ponad 180 Nie mam gdzie tam zamontować drążka, ale myślę, żeby sobie go w domu zaczepić
W każdym razie. W artykule Wodyna jest napisane, że najbardziej skuteczny chwyt to naturalny wąski oraz podchwyt wąski. Ty natomiast napisałeś, że szeroko nachwytem. Mnie osobiście też wydaje się, że szeroko nachwytem, no ale mam tutaj niejasność.

Co do napinania najszerszych to umiem je napiąć tylko przy okazji spinam jeszcze klatke i barki :-/ Umiejętność poprawnego spinania przyjdzie sama czy totalnie źle robie ? :P

Niestety, nie potrafie sobie uzmysłowić jak to ćwiczenie rozciągające wygląda

"Drugiem świetnym ćwiczeniem rozciągającym, które zalecałbym wykonywać jako "przeplatane", pomiędzy cięzkimi seriami innego ćwiczenia (drążek, wiosłowanie sztangą) jest zapomniane ćwiczenie, które kiedyś wyszperałem pod nazwą "pionowe napinanie". Polega ono na tym, że stajemy przy czymś, za co możemy złapać - najlepsza pionowa rura, albo rama od atlasu. Nogi na dole mają być oparte o (ościanę, atlas). W tej pozycji przykucamy trzymając się ramy (lub czegokolwiek) mniej więcej na wysokości oczu to pozycja wyjściowa do wykonania ćwiczenia. Z tej pozycji odchylamy się maksymalnie do tyłu, aż do wyprostowania rąk, mocno napinając najszerszy - a następnie "przyciągamy tułów" do uchwytu, w dalszym ciągu pamiętając o napinaniu pleców."

Mógłbyś narysować? Albo zrobić zdjęcie? (wolałbym zdjęcie, bo jakoś za chińskiego boga nie potrafię sobie tego wyobrazić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
gdzies czytalem otym cwiczeniu na stronie larrego scotta ale wlasnie tez go nie zrozumialem moze krzych nam wyjaśni

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Pomyślę nad zdjęciem albo rysunkiem

Co do sposobu łapania drążka - to każdy działą nieco inaczej. Szeroki pobudza jeszcze inne mięśnie poza najszerszym (m.in obłe).

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening...

Następny temat

Mozna stymulowac wzrost?.

WHEY premium