SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy jak stodoła - czyli Godzilla kontratakuje %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ok, dzięki Krzychu. Twoje rady są na wagę...mięska

Co do tego rozciągania najszerszych. Znalazłem w atlasia
http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm#11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Respekt kolejny świetny art ale i zadam pytanko
Mój aktualny trening pleców wygląda tak:
1)martwy ciąg 12/10/8/8 (średnim cięzarem szlifuje technike)
2)ściąganie drązka wyciągu gornego do klatki 12/10/8/8
3)przyciąganie końca sztangi do brzucha 12/10/8
4)wiosłowanie hantlą w opadzie 12/10/8
5 szrugsy 3 serie
Zamiennie stosuje do martweo unoszenie tułowiaale nie w tym problem.
Nie moge zmęczyć dolenej części kapturów nie wiem dlaczego wszystko fajnie rośnie najszerszy prostowniki a obszar między łopatkami kicha.I tu moje pytanie czy moze zmienić jakies cwiczenie a moze jakoś inaczej je wykonuwać.Wiosłowanie hantlą wykonywac trzymajac hantle równolegle do tułowia i prowadzić łokieć tuz przy ciele czy obrócić hantle prostopadle i łkiec prowadzić szeroko? Będę wdzieczny za każda sugestie pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mam jeszcze jedno pytanie. Mam skoliozę widoczną (lewa część klatki jest bardziej wypukła niż prawa w okolicach splotu słonecznego). Czy same ćiczenia na plecy, brzuch i klatę wyprostują go czy przydałyby się jeszcze jakieś korekcyjne? Wada nie przeszkadza mi w żaden sposób (nie odczuwam bólu), ale bardzo mi się nie podoba jak przez to wygląda moja klatka. Zrobię jakieś zdjęcia i wkleje je później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Niestety nie udało mi się zrobić zdjęć, ponieważ aparat w L6 jest zbyt słaby :/ a cyfrówki nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
jak poszerzyć plecki, tzw V bez drążka?
jak lepiej robic wioslowanie sztanga nad- czy pod-chwytem?

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5076
A ja mam takie pytanie: na jednej sesji wykonuje cwiczenia na plecy, biceps i przedramiona. ćwiczenia na plecy:
1. Martwy ciag 8 8 6 6 6
2. Wioslowanie sztanga 8 8 6 6 6
3. Ściąganie do klatki/drążek 8 8 6 6 6/5*12
4. Wiosłowanie hantlem 5*10
1 aeria rozgrzewkowa. druga wiekszy ciezar. w 3 zwiekszam znowu ciezar a w 4 i 5 taki jak w 3. w 4 cwiczeniu staly ciezar.
Do tego wykonuje 4-6 serii biceps i 4-6 przedramiona.Na kazdym treningu staram sie cwiczy bardzo ostro z duzymi ciezarami. Zajezdzam sie niesamowicie. Z kregoslupem nie mam problemow ale nie wiem czy nie wykonuje za duzo serii i ogolnie za duzo cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
rion10 - jak robisz szrugsy, to nie rób ich "do góry" tylko "do tyłu". Wtedy pracuje głównie dolna część kaptura.

kieszko89 - nie znam się na skoliozie i nie chcę źle doradzić.

mukskornik - jeżeli zaczynasz od martwego, to wywal wiosłowanie sztangą - a zamiast tego wstaw tu wiosłowanie sztangielką. Wtedy dasz prostownikom trochę odpocząć.

frisco - skoro nie masz drążka to musisz robić wiosłowania. Staraj się je urozmaicać. Nie ma lepszych czy gorszych - każde działa nieco inaczej.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-03-28 08:30:43

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5076
Czyli wogole mam nie wykonywac wioslowania sztanga? Czy tylko po martwym mam nie wykoinywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
jeżeli zaczynasz od martwego, to wywal wiosłowanie sztangą
czytaj ze zrozumieniem

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mozesz przed martwym robic sztanga wiosłowanie a jak po to sztangielka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening...

Następny temat

Mozna stymulowac wzrost?.

WHEY premium