SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Ma ktoś z was owłosione plecy? I jak sie pozbywacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Za dużo koksu brałes...
No a jak chcesz włosy usunąc to normalnie poprzez depilacje...
poczytaj w postach podwieszonych i wyszukiwrace...

pzdr

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-07-02 22:26:08

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
To mnie rozbawiłeś z tym koksem Ja nie pytam jak usunąć, tylko jestem ciekaw jak dużo osób ma i usuwa bądź nie usuwa bo jak usną to nie widać że mają i jak to robią, jeśli robią

Czysta ciekawość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ciekaowsc to pierwszy stopien do piekla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Ja osobiście jade depilatorem jakby ktoś sie pytał, a miałem troszke na karku i tak pod łopatkami a nad pupą... (Fart, że tyłek gładki bo bym chyba niewydymał jakbym musiał tam wyrwać...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
małpa...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
gładki tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Hmmm... No to mam pewnie od genetyki... No ale wiesz, są też plusy:
- gęste, mocno brązowe włosy
- ładny, ciemny zarost
- ciemna karnacja (nie musze wydawać na solarium)
- i wogóle ładne owłosienie
- gładki tyłek (no to mi sie uchowało Chciałbym jeszcze dodać, że jędrny i brązowiutki <bynajmniej nie od kupy hahahahhahaahaa>)

A Ty Maniek co jesteś jak ja małpa? Dziewczynom którym ja znam, moje włoski sie tam podobają wiec nie narzekam... A Ty malutka jak tam...? Mały tyłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
ja jestem owlosiony jak malpa (niedoslownie ale co fakt to fakt) jest mi z tym chu...wo (zle) nienawidze swojego wygladu na plecach tez mam pejsy w dupe mac na karku mam na lopatkach ..eh jakos zyc musze...(moze kiedys zgole to wsz) Ale wyglad niema znaczenia (dla mnie) ..trzymajcie sie ..i niewstydzcie sie tego jak ja ...bedzie dobrze dzieciak..elo do gory glowa.. Pozdro

szlst
szelestem

szelestem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na tradzik

Następny temat

Pasemka dla Blond wlosów

WHEY premium