SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan zrzucenia kilku kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 947
Witam. Od w wczoraj wszedlem na ten plan. Czekam na opinie i wszelkie porady. Do kazdego posilku dodaje salatke warzywna ktora zawarlem w jednym posilku ze wzgledu na łatwiejsze obliczenie wagowe. Mieszam podane warzywa i dziele na 5 porcji. Wiek 24, waga 83 kg wzrost 178. Trening silowy 3 - 4 razy w tygodniu. Praca stojaca. Kiedys próbowałem redukowac ale chyba za duzo wegli obcialem i sie czułem zle. Dzis po drugim dniu rowniez odczuwam ze jestem senny i otepialy dlatego prosze o ocene czy aby na pewno dobra droga ide ;)

Zmieniony przez - Wojtasx w dniu 2015-03-19 00:08:16

Dusza to rodzaj ognia, która ożywia ciało.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2223 Napisanych postów 48374 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269134
daj ten cały ryż, albo i całe węgle po treningu, przy takiej ilości nie ma co się czaić po krzakach z rozbijaniem a i lepiej i smaczniej będzie chyba zjeść sobie wieczorem mięsko z ryżem zamiast twarogu. Tak to w miarę ok jak nie będzie dzień w dzień to samo.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 947
A co do bialka w jednym posilku, to czy te 250 g cyckow na raz nie jest za duzo?

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2223 Napisanych postów 48374 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269134
nie, nie ma problemu. ja jem czasem i po 700g mięsa na posiłek.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
To zoladek widze konkretnie rozciagniety :) dzieki za pomoc ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta/ćwiczenia/spalnia

Następny temat

Jaki posiłek przed porannym treningiem?

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne