SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu na rzeźbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

86 kg

Wzrost

177 cm

Cel treningowy

rzeźba

Staż treningowy na siłowni

sporadycznie

Uprawiane inne sporty

2 lata kickboxingu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

profesjonalana siłownia

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Kontuzja kolana wyleczona operacyjnie, Jestem rok po operacji i kolano jest w pełni sprawne

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskam około 75 kg na ławce leżąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, chciałbym Was prosic o ułożenie jakiegoś planu treningowego na rzeźbę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
nie ma treningu na rzezbe od tego jest dieta
zacznij od prostego fbw aby sie wdrożyć w trening siłowy https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Tutaj znalazłem gotową dietę, nada się?? https://www.sfd.pl/redukcja_do_oceny-t994324.html bardziej chodziło by mi o 4 dniowy plan ćwiczeń na siłowni, chce trochę wyrzeźbić sylwetkę, mam na myśli jakieś ćwiczenia które w tym pomogą przy tej diecie którą podałem jeśli jest w porządku. z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
diete trzeba ułożyć pod siebie więc zapraszam do działu odżywianie. Natomiast trening możesz wybrać gotowca jakiego chcesz z planów podwieszonych i spokojnie nim lecieć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
a na co trzeba najbardziej zwrócić uwagę przy układaniu diety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
na odpowiednia ilość poszczególnych składników odżywczych zajrzyj do działu odżywianie i masz sporo informacji przydatnych w postach podwieszonych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
ok, wielkie dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup sprzetu do domowej siłowni.

Następny temat

FBW do oceny + kilka pyt ;)

WHEY premium