SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
czy wersja "łatwa" tego planu, nadaje sie dla takiego babola jak ja? na zasadzie PN ŚR PT ten zestaw + brzuszki 30 min (bo tak mi ostatnio w krew weszło) a WT CZW SOB Aeroby ok godziny.
chcialabym zrzucic ok 4kg z okolicy ud posladkow i pępka, czy to sie nadaje czy powinnam jakos zmodyfikowac ten plan?

i czy mimo mojej miłosci do węglowodanów (niestety.... 130-200g/dobe ) jestem w stanie do wakacji wyglądac "jak człowiek" z tym planem tygodnia??

ps. jestem nowa, wiecej tu czytam niz piszę wiec jesli cos nie w tym miejscu czy jakis nietakt popełniam to nie bic prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ps. nie dodałam .... robie to z hantelkiem 5kg i narazie jest to dla mnie akurat, bo jestem meeegasłabeusz rzucilam fajki dopiero co i kondycha poniżej poziomu dopuszczalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Ja podnoszę na jedna rękę ok. 7kg. , ale 20 razy ;)
na klatę 10 razy 18 kg. x4serie
i zza głowy 15kg. 10razy x2serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no spoko ale ja jestem babką po 2 ciążach i ogolnie od lat kilku siedze na tyleczku przy dzieciach tak więc moja kondycja nie jest nawet podstawowa....
aczkolwiek za słabą sie nie uważam tak bardzo (wkońcu żaden facet nie przepchnie arbuza przez dziurke od nosa bez znieczulenia heheeh)
ale tak na serio czy taki mini plan ma sens?
w tej chwili juz od popoludnia mam zakwasy w udach po tych 2 obwodach... a w rekach i barkach nie czuje nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Wodar nie obraź się, ale do przynajmniej 16 roku życia niewskazane są ćwiczenia siłowe. Powinieneś skoncentrować się na ogólnorozwojowych, np. bieganie, pływanie, gry zespołowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Meanmann nie obraź się, ale
1. To nie jest jakiś duży ciężar, więc mu nie zaszkodzi..
2. "Jeśli masz 13-18 lat..." więc raczej może to ćwiczenie wykonywać jak jest w planie...
Na 89 stronie napisałeś, że jak byłeś w wieku Wodar to podnosiłeś spokojnie kilkanaście kilogramów, a następnym poście napisałeś, że chcesz kupić handelki 7,5 kg... zdecyduj się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Ja nie wiem,ponieważ na kulturystyce się aż tak nie znam,ale na stronie www.kulturystyka.org.pl pisze, że osoby ,które przed okresem dojrzewania trenują podczas dojrzewania mają większy wzrost mięśni i trenowanie w tym wieku jest nawet wskazane. . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Piniu202 nie obraź się, ale to jest tylko moje zdanie i on nie musi mnie słuchać. A kilkanaście kilogramów podnosiłem z ziemi na kilka cm a do ćwiczeń nie można się tak ekstremalnie przeciążać. Wodar nie obraź się, ale część ludzi twierdzi, że można ćwiczyć od 13 lat, część że od 16 a część że od 18 więc ten środek wydaje się najbardziej właściwy. Rób co chcesz! Przecież i tak wiesz lepiej ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Ja mam propozycje dla Mawashiego, może by tak założyć nowy temat z tym samym tytułem (cz.II) człowiek gubi się w 90 stronach tekstu z czego 90% to te same powtarzające się pytania. przekopiował byś 1 post i dodał odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania i według mnie to by było spoko rozwiązanie dla osób które chcą poznać temat. Ale to tylko moja drobna sugestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Nie wiem czy w dobrym temacie, ale zaryzykuje... ;)
Czy po robieniu A6W mięśnie powinny stać się wiotkie? Bo staram się wykonywać, i plan Mawashiego i A6W, a po dzisiejszym treningu moje mięśnie wyszły ciut na wierzch i stały się wiotkie. Czy tak musi być, czy źle wykonuje ćwiczenia?
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium