SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Nie siedzialem przeciez bezczynnie nic nie robiac, poprostu nie trenowalem, ale wydaje mi sie to troche nienaturalne. Pomyślalem ze zastosuje Glukozamine, co o tym sadzicie ?? Czy to moze mi pomoc na te moje dolegliwosci ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
Ale każdemu "strzelają kości ;/. Z resztą rób jak chcesz ;p

Tomb Raider Underworld :}

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zacznij od naprawdę dobrej rozgrzewki. Strzela powietrze w przestrzeni między główką stawu, a panewką. Jeśli nic nie boli, to znaczy, że to właśnie jest przyczyną.
Niektórzy mówią, że stawy są "nieuszczelnione" Regularne rozgrzewki i trening zminimalizują lub wyeliminują ten "problem".
Glukozaminę odpuść, nie warto.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Witam, jest tu sporo do poczytania... aha i mam taki problem bo nie wiem czy moge zbytnio przeciążać lewy staw skokowy poniewaz gram w kosza obecnie juz 3 tyg przerwy i miesiac przedemna z powodu kontuzji od ponad miesiąca ćwiczę w domu progresywnie zaczołem od 2 serii po 5 podciągnięć(rownomiernie nadchwyt i podchwyt) , 20 pompek i 40 brzuszków ( 3 pozycje nogi ugięte w gorze-2x8 , nogi wyprostowane w gorze-2x8 i rozkraczone w gorze-8) i jestem na poziomie po 8 serii dziennie i zaczynam od czuwać ból (biceps triceps barki) nie jem dużo mam 15 lat i 172 74 kg wagi chce zejść do 65 kg i również chcę wyrzeźbić ciało a nie wiem co to np ćwiczenia aerobowe jak widziałem w postach na pierwszych stronach pn - plan - wt aero - sr plan czw aero pt plan sob aero niedz wolne trochę to chaotycznie napisane ale zaczynam od jutra i robić tylko 2 obwody czy zwiększyć to dodam że dzisiaj również ćwiczyłem

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2008-10-16 22:08:02

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2008-10-16 22:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Emsizonku, nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Chcesz nam o czym opowiedzieć, czy o coś zapytać?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Chcialem zapytac czy zwiekszyc ilosc obowdow zaczynajac i czy moge poki co odrzucic trening lydek poniewaz mam prolemy ze stawem skokowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zaczynaj od 2 obwodów. Jak po 2 tygodniach będziesz się czuł na siłach to dodawaj po jednym obwodzie tygodniowo.
Jeśli boli staw skokowy to naturalnie - nie ćwicz łydek.
Jeśli to cośpoważniejszego, to przerwij treningi do czasu aż odpoczniesz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Właśnie skończyłem trening ale bez kilku ćwiczeń (muszę się w hantle 5kg zaopatrzyć) a na łydki spokojnie zrobiłem lecz pomagałem sobie rękoma. Zrobiłem 2 obwody ciężko mi się robi pompki z wąsko ustawionymi dłońmi 5 powt max a zwykłe mogę robić po 40 powtórzeń. Bardzo dobry trening ponieważ spociłem się porządnie. Zobaczę efekty po 2 tyg i dam znać czy widać rezultaty waga i sylwetka) Aha i wszystkie ćwiczenia robię trudne(prócz przysiadów ponieważ nie lubię ich robić a obciążenie to większy kłopot.


Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2008-10-17 14:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
czy ten trening jest aby napewno dobry?
zaczynam cwiczyc po dlugiej przerwie mialem kontuzje barku i musialem zajac sie szkola, chodze teraz do pracy dosyc pozno koncze nie zabardzo mam czas zeby isc na silownie ale moglbym poswiecic godzine na trenig w domu bo meczy mnie ta mysl jaki moglem byc teraz jak bym caly czas cwiczyl stracilem 10 kg wagi

co mam zrobic bo sie zaczynam gubic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Miedzikk88 - ten trening jest idealny dla osób początkujących, oraz tych którzy zaczynają trenować po przerwie - czyli dla Ciebie
Trening jest opracowany na zasadach treningu ACT, który stosuje się właśnie tak jak opisałem na wstępie. Różnica tylko taka, że ćwiczenia zostały dobrane pod kątem efektywnego zastosowania w domu bez sprzętu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium