SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy w domu dla dziewczyny na redukcję

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 305
Witam was, piszę o pomoc w ułożeniu planu treningowego dla dziewczyny (17 lat) na redukcję tkanki tłuszczowej (przede wszystkim chodziło jej o uda i pośladki). Z dietą jej pomogłem i wskazówki żywieniowe przygotowałem, co do ćwiczeń wiem że potrzeba dużo aerobów, ćwiczeń cardio. Wygrzebałem trochę tego z internetu, ale i tak chyba będzie mało. Załatwiłem jej skakankę, ma w domu orbitrek, platformę wibrującą (jeśli wgl się do czegoś przyda :D ) i chyba to wszystko. Chciałem jej ułożyć plan 3 dni w tyg. pon, śr, pt żeby skakała na skakance, ćwiczyła na orbitreku, może się uda namówić ją do "spacerowania" po schodach i do tego chciałbym jeszcze dorzucić jakieś cwiczenia w domu bez sprzętu ale nie wiem jakie i proszę was o pomoc, co można jeszcze robić? Chcę jej dorzucić to :

i chciała to :

Podsumowując prosiłbym o dodanie jeszcze jakichś ćwiczeń, pomoc w rozłożeniu ćwiczeń (jest początkująca więc chciałem zacząć od niskiej intensywności i po trochu zwiększać tak do max. 60% tętna maksymalnego) i ile czasu po ile serii robić.

Ogólnie jest niska i chuda, najgorzej ma z udami, bo wszystko tam się odkłada.

Waga: 55kg
Wzrost: ok. 165 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
a czemu by nie zwykły trening połączony z aerobami?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-12-28 20:22:39

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 305
Jaki trening masz na myśli? Nie ma żadnego sprzętu i nie chce rozbudowywać wgl mięśni, zależy jej na redukcji, chce to osiągnąć przede wszystkim do wakacji ale liczy na jakiekolwiek efekty. Masz może jakiś konkretny, gotowy trening? Z podziałem na ćwiczenia, serie i powtórzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
zwykły trening obwodowy, na przykład ten: https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osób_początkujących-t359947.html
nie potrzeba szukać jakiś treningów z youtuba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 305
no tak tylko czy to przeznaczone jest dla kobiet. Drążek pompki, pompki w podporze tyłem.. to nie dla niej.. nie da rady.. a co to pomoże w zrzucaniu tłuszczu.

Zmieniony przez - szybki0502 w dniu 2014-12-28 22:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
to, że chce mieć ładne nogi i pośladki nie znaczy, że ma robić tylko nogi i pośladki. to w ogóle bez sensu, jak ćwiczenie brzucha by mieć ładny brzuch. trenujemy całe ciało, a to jeszcze lepiej przyczyni się do efektu wizualnego partii mięśniowych, na których Nam zależy.

klasyczne pompki może robić na kolanach,
w podciąganiu kładzie nogi na krześle i pomaga sobie nimi się podciągnąć więc każdy to zrobi, a jeśli nie ma drążka to jest takie coś jak odwrotne wiosłowanie, ze sprzętu domowego do opanowania,
pompki francuskie może zamienić na wyciskanie francuskie butelki z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
szybki0502
no tak tylko czy to przeznaczone jest dla kobiet. Drążek pompki, pompki w podporze tyłem.. to nie dla niej.. nie da rady.. a co to pomoże w zrzucaniu tłuszczu.


Treningi dla kobiet i facetów są takie same. Oczywiscie dla kobiet z reguły należy dobrać odpowiednie obciążenie i gdzie nie gdzie można dobrać jakiś zamiennik ćwiczenia ale szkielet treningu powienien być taki sam.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Ergonometr wioślarski?

Następny temat

Do oceny plan

WHEY premium