SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy po dlugiej przerwie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witam mam takie pyt. cwicze juz odp ponad 3 lat ale mam przerwy pol roku intensywnie cwicze pozniej mam 3-4 mies przerwy i tak caly czas ale efekty byly w masie i sile teraz chce juz podejsc do tego powaznie i cwiczyc bez przerw kto by mi mogl rozpisac jakis dobry plan na mase moze byc na 4 -5 dni ilosc powt i seri. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347286
Wypelnij ankiete-a trenign postaraj sie ulozyc sam.Nastepniew wrzuc do oceny.

Chociaz przed takim ciezkim-typowym splitem-po takiej przerwie przydaloby sie jakies act czy cos takiego

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html

tak, propozycja musi wyjśc od Ciebie- b. dobrze jest zaczynac od ogólnorozwojowego; ACT
potem przechodzimy na FBW lub dzielony typu push-pull
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze nietypowe pytanko

Następny temat

Plan na siłownie

Wiecej