SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan treningowy (amator)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 59
Witam.
Dziś kupiłem sobie sztangę 30kg obciążenia 8kg gryf.Macie jakieś propozycje na plan trenowania? W szczególności zależało by mi na klacie bicepsie i nogach.Mam 17 lat 194cm ważę 85kg. Mogę liczyć na waszą pomoc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 490
Jeżeli zależy ci na tych częściach ciała to i tak będziesz musiał wszystko trenować xd
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 59
a masz jakiś pomysł na plan ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1280 Napisanych postów 24356 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356645
Skup się na rozwoju całości sylwetki.

Wypełnij ankietę.
Posiadasz zbyt mało obciążenia i sprzętu.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
a jaki sprzęt byście polecali
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1280 Napisanych postów 24356 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356645
Stojaki/sztangielki/Drążek/ławeczka regulowana + około 100 kg obciążenia na początek.

napisał(a)
Początkujący
tzn stojak pod sztange i ławkę posiadam co do obciążenia też domyślałem się że bede musiał dokupic. a gdzie jest ta ankieta ?
napisał(a)
Ekspert
http://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Po prostu przekopiuj pola i uzupełnij.

napisał(a)
Początkujący

Waga :85

Wzrost :194

Cel treningowy :klata biceps i nogi

Staż treningowy na siłowni :nie ma

Uprawiane inne sporty :amatorsko siatkówka i piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :sztanga lawka

Dieta :brak

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy :--

Ostatnio przerabiany plan:----

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 490
powiedz nam jaki masz budżet??
napisał(a)
Początkujący
50-100zł/ miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na nogi

Następny temat

Masa

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki