SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy 5 Witam.razy w tygodniu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
Witam.
Na początku z góry pisze że to nie jest dla mnie tylko dla mojego znajomego.

A mianowicie mój znajomy chciał by abyście mu pomogli ułożyć plan treningowy 5 razy w tyg tylko tyle dni go interesuje
obowiązkowo niedziela musi być wolna.

jego dotychczasowy trening opierał się na tym ze poszczególne partie takie jak klatka biceps triceps robił 2 razy w tygodniu a resztę partii robił raz w tygodniu(plecy barki nogi przedramię)miał to rozpisane na 6 dni w tyg .a teraz by chciał w środku tygodnia mieć jeden wolny dzień .Ćwiczył tak prawie 2 lata;/

Macie jakieś rady dla niego...???

Z góry dzięki.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
pierwsza rada: nie zaśmiecaj forum
druga rada: niech sobie ułoży plan potem go ocenimy
trzecia: jest dużo planów na sfd.pl wystarczy poszukać

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
wielki znawca sie odezwał.
macie jakieś inne propozycje napisałem jak on cwiczył i chce to zmienic nie ma za bardzo czasu siedzieć na forum.
podajcie przykładowe propozycje..

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
on nie ma czasu siedzieć na forum a my nie mamy czasu wymyślać mu planów, zwłaszcza, że nie wiemy o nim kompletnie nic. chce 5x w tygodniu z wolnym dniem w środku i niedzielą, to niech trenuje poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
to jak nie masz czasu mu rozpisac to po co tu wogóle jesteś??
tylko jak najlepiej mu rozplanowac to zeby było dobrze jakie partie ciała w jaki dzień i i jaka partia z jaka?? jak byś chciał wiedzieć to jak koles by miał internet to by sobie czytał ale nie ma i dla tego miałem zapytac z mojego konta.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
a sorry od czego jestem ja i inni userzy?? od układania planów treningowych dla ludzi o których nie wiemy kompletnie nic? skończ z tą postawą roszczeniową bo zobaczysz, że nikt palcem nie kiwnie. jakbyś ruszył głową, to byś chociaż ankietę wypełnił za tego kumpla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
1.WIEK: 24
2.WAGA: 86
3.WZROST: 177
4.WYMIARY:
BICEPS: ok42
KLATA:
UDO:
TALIA: 87
5.STAZ NA SILOWNI: ok 3 lat
6.DIETA mówił ze jest
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden sama meta 100tab ok rok temu
8.TRENING: chce sobie ułozyć
9.CEL CYKLU:troche dobrej masy
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do tycia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :120
martwy ciag : nie robi max
przysiad : nie robi max

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skos klatka.

Następny temat

Mega Hardcorowy trening do biegu 800m/1000m!!!

WHEY premium