SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy 3x w tygodniu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 323
witam. Chciał bym aby ktoś kto ma na ten temat dużą wiedzę ocenił mój plan treningowy. Na siłowni ćwiczę od ponad roku, a tak porządnie jakieś 3-4 miesiące. Mój wiek: 17, waga 74kg, wzrost 174cm. Resztę wymiarów nie pisze, chyba że będzie to istotne to dopiszę. oczywiście dieta jest :P







W poniedziałek i czwartek trening muay thai :)


Zmieniony przez - Warrior95 w dniu 2013-02-16 21:51:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 323
a 2x w tygodniu było by OK? bo w sumie na brzuch to już nie mam prawie energii po treningu siłowym :)




Zmieniony przez - Warrior95 w dniu 2013-02-21 21:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwnie masz to połączone.
Daj sobie klatka + biceps,. Plecy + triceps, nogi + barki, dodaj gdzieś brzuch. A przedramiona ćwicz np. co drugi trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 323
Brzuch ćwiczę w te same dni co siłownia, zapomniałem dopisać :) A dlaczego mam ćwiczyć przedramiona co drugi trening? ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
wedlug mnie wszystko gra. a to z czym laczysz cwiczenia to jest twoja indywidualna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plecy z barkami to niezbyt dobre połączenie. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie ćwiczenia obu tych partii na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 323
paramaribo2
plecy z barkami to niezbyt dobre połączenie. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie ćwiczenia obu tych partii na raz.


ja jakoś daję radę.

A mam takie pytanko: czy 45s przerwy pomiędzy seriami jest ok? bo takie właśnie robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
rob tak zeby ci starczalo sily do nastepnej pelnej seri. ja osobisci przeplatam serie na rozne partie tzn nie robie przerw tylko robiac nogi w przerwach robie triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
tyle ile potrzebujesz, oczywiście bez przesady. Ja także głosuję za połączeniem od End'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 323
Czy te ćwiczenia na mięśnie brzucha wystarczą ? trening 3x w tygodniu

*unoszeniu nóg na poręczach
*unoszenie barków przy uniesionych i zgiętych nogach
*russian twist

ilość powtórzeń 20, 3 serie

Zmieniony przez - Warrior95 w dniu 2013-02-21 18:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ABS II polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3x w tygodniu po 9 serii to za dużo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta+Plan treningowy

Następny temat

dieta plus trening do oceny

WHEY premium