SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 2711
Witam, mam zamiar zacząć chodzić na siłownię i prosiłbym aby ktoś ułożył mi plan treningowy.
Na początku zależy mi na zrobieniu masy mięśniowej aby waga skoczyła w górę i przy okazji abym nabrał trochę siły.

Wzrost: ok. 183cm
Waga: 68kg

Zależy mi na rozbudowie wszystkich partii mięśniowych nie tylko przykładowo brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 97346 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 824677
masz tutaj rozpisane na cały rok http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
A tak z ciekawości jeszcze chciałbym spytać.
Do siłowni zostało mi jeszcze około 3 miesiące więc czy przez ten czas mogę rozpocząć trening w domu na budowę masy mięśniowej?
Czy chociażby na ulepszenie siły i ogólną rozbudowę.

Jakieś rodzaje pompków, brzuszków, podciągania?
Mam hantle 3 kg więc mogłyby posłużyć do danej czynności.

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-09 19:14:33
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36393 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296881
Poczytaj o treningu domatora
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4979 Napisanych postów 134603 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801929
jak najbardziej cialo mozesz na poczatek przygotowac w domu, okres 3 miechow to doskonaly moment na rozruch i z powodzeniem mozesz w domu 3-4 razy w tygodniu trening domatora zrobic
napisał(a)
Początkujący
Ok, trening domatora bardzo mi się spodobał.
Jezeli wypada to w poniedziałek środa piątek to czy w dni wtorek i czwartek mogę włączyć do planu trening piłkarski?
Pomoże mi on utrzymać formę i poprawić kondycję przynajmniej moim zdaniem.
Dodatkowo w sobotę jazda 60 min rowerem.

Może tak być czy wszystkiego za dużo?

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-09 20:25:09
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36393 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296881
Będzie ok jeśli zadbasz o odpowiednią podaż kalorii oraz regenerację
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Początkujący
Ok dzięki bardzo.
napisał(a)
Początkujący
A mam jeszcze pytanie, nie posiadam drążka i czy mogę się podnosić na belce od altanki? Chodzi o zamianę.
Tak samo jeżeli chodzi o ekspander bo go nie posiadam jak mogę zastąpić ćwiczenia? Może użyć czegoś innego?

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-10 17:32:55
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2397 Napisanych postów 37652 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 280872
Jeśli ta belka jest solidna i stabilna to możesz. Sam oceń. Ale myślę że z ciężarem ciała będziesz się podciągał bez problemu.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Początkujący
Tak jest solidna, ciężar wytrzyma i ogólnie tylko teraz co z ekspanderem? Jak zastąpić ekspander do ćwiczeń np. Ramion? Może po prostu odpuścić je czy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry dietetyk?

Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Trening na 2 godziny tygodniowo Trening na 2 godziny tygodniowo Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie