SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 112 dni Przeczytanych tematów 2334
Witam, mam zamiar zacząć chodzić na siłownię i prosiłbym aby ktoś ułożył mi plan treningowy.
Na początku zależy mi na zrobieniu masy mięśniowej aby waga skoczyła w górę i przy okazji abym nabrał trochę siły.

Wzrost: ok. 183cm
Waga: 68kg

Zależy mi na rozbudowie wszystkich partii mięśniowych nie tylko przykładowo brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4654 Napisanych postów 94099 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 663122
masz tutaj rozpisane na cały rok http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
A tak z ciekawości jeszcze chciałbym spytać.
Do siłowni zostało mi jeszcze około 3 miesiące więc czy przez ten czas mogę rozpocząć trening w domu na budowę masy mięśniowej?
Czy chociażby na ulepszenie siły i ogólną rozbudowę.

Jakieś rodzaje pompków, brzuszków, podciągania?
Mam hantle 3 kg więc mogłyby posłużyć do danej czynności.

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-09 19:14:33
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36389 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296674
Poczytaj o treningu domatora
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4601 Napisanych postów 132761 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 692427
jak najbardziej cialo mozesz na poczatek przygotowac w domu, okres 3 miechow to doskonaly moment na rozruch i z powodzeniem mozesz w domu 3-4 razy w tygodniu trening domatora zrobic
napisał(a)
Początkujący
Ok, trening domatora bardzo mi się spodobał.
Jezeli wypada to w poniedziałek środa piątek to czy w dni wtorek i czwartek mogę włączyć do planu trening piłkarski?
Pomoże mi on utrzymać formę i poprawić kondycję przynajmniej moim zdaniem.
Dodatkowo w sobotę jazda 60 min rowerem.

Może tak być czy wszystkiego za dużo?

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-09 20:25:09
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36389 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296674
Będzie ok jeśli zadbasz o odpowiednią podaż kalorii oraz regenerację
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Początkujący
Ok dzięki bardzo.
napisał(a)
Początkujący
A mam jeszcze pytanie, nie posiadam drążka i czy mogę się podnosić na belce od altanki? Chodzi o zamianę.
Tak samo jeżeli chodzi o ekspander bo go nie posiadam jak mogę zastąpić ćwiczenia? Może użyć czegoś innego?

Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-09-10 17:32:55
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2093 Napisanych postów 36166 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260859
Jeśli ta belka jest solidna i stabilna to możesz. Sam oceń. Ale myślę że z ciężarem ciała będziesz się podciągał bez problemu.
napisał(a)
Początkujący
Tak jest solidna, ciężar wytrzyma i ogólnie tylko teraz co z ekspanderem? Jak zastąpić ekspander do ćwiczeń np. Ramion? Może po prostu odpuścić je czy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry dietetyk?

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?