SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy: podciągnięcia nachwytem na drążku + bieg na dystansie 1000m.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Witam!

Tak jak w temacie mam 3 miesiące na poprawienie swoich wyników do czasu egzaminu sprawnościowego. Moje dotychczasowe osiągnięcia: Drązek 12 podciągnięć nachwytem do pełnego zwisu oraz 3:40 w biegu na 1000m. Dużo czasu poświęcam na trening SW i dodaje, że nie chodzę na siłownie. W domu dysponuje drążkiem oraz 2xhatle 6kg.

Zwracam się do Was, z zapytaniem o jakiś konkretny plan treningowy abym mógł skutecznie poprawić swoje wyniki. Dąże do 20 podciągnięć w zwyż i jak najlepszym poprawieniu czasu w biegu na 1000m. Znalazłem już kilka ciekawych artykułów lecz każda podpowiedź się przyda.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964-s1.html


Tak to a propo podciągania na drążku. Czasem wystarczy poszukac-niejeden tutaj plan w to celujący się już znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Dzięki wielkie, akurat tego artykułu nie znalazłem wcześniej.

Mógłbyś mi podpowiedzieć w jaki dzień wstawić trening na klatke ? Nie chce nabawić się dysproporcji lub problemów z kręgosłupem ćwicząc praktycznie tylko plecy. Nogi pracują na treningach, brzuszki robie codziennie wieczorem. Klata lepiej w weekend czy może w jakiś dzień dorzucić do ćwiczeń na drążku, np. poniedziałek ? kiedy mięśnie będą zregenerowane. Nie chce także zbyt obciążyć organizmu biegając, ćwicząc na drązku i 2x w tygodniu treningami SW. Jakieś porady czy poprostu trenować tak jak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
cube poszukaj artu pod tytułem trening dla żołnierzy.
Bardzo dobry jako odpowiedź na tego typu pytania i przygotowuje do testów sprawnościowych na dobrym poziomie( zależy jeszcze jak się kto przykłada).

Co do reszty pytań- klatka itp.
Zapytaj w dziale- trening dla domatora. A to z tego względu, że patrząc na totalne minimum jakim dysponujesz- tam znajdziesz odpowiedzi i rady co do innych ćwiczeń w DOMU PRZY MINIMUM SPRZĘTU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Dzięki!

Zastanawiam się nad kupieniem CM3, wzmocnie mięśnie i siła też się przyda, dobry pomysł ? Dobre bo sprawdzone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lapki 2 razy w tyg

Następny temat

Czy aby to jest dobry trening?

WHEY premium