SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy. Prosze o ocene i ewentualne korekty.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Jak w temacie przedstawiam wam mój plan treningowy i czekam na odpowiedzi. Mam 19 lat, 66kg, staż treningowy trudno określić(ćwicze ok. 2 lat, ale nie systematycznie z częstymi przerwami, a systematycznie ćwicze od 2 miesięcy). Diete utrzymuje jedząc 5 posiłków dziennie, ale nie zawsze są one takie jak powinny być, bo jestem na utrzymaniu rodziców. Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej i przytyć. Do dyspozycji mam ławeczke, sztange, pare hantelek, drążek, poręcze.

Dni treningowe:
poniedziałek-klata
wtorek-biceps, barki
środa- dzień wolny
czwartek-plecy
piątek-nogi

Dodatkowo średnio dwa razy w tygodniu biegam dystans ok.4km i robie pompki codziennie, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

PLECY
drążek szerokim nadchwytem 6,5,4,3
podciąganie półsztangi 8,8,8
wiosłowanie hantelką 7,7,7,7
wzniosy tłowia na łąwce poziomej(zamiast mc bo mi szkodził) 10,10,10
szrugsy sztangą 10,10,10,8

Klata
wyciskanie na płaskiej 12,10,8,8
wyciskanie na poręczach 5x6
wyciskanie pochyła w góre 12,10,8
rozpiętki 3x8

Biceps
Sztanga 4x10
Hantelki normalnie 3x8
Hantelki młotkowym 3x8
Hantelka podpierając o kolano 3x8

Barki
wyciskanie hantelki do góry siedząc 3x8
wyciskanie sztangi zza głowy 2x8
wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x8
szrugsy 4x10

NOGI
przysiady z sztangą 3x10
uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 3x10
prostowanie nóg w siedzeniu 3x15
wznoszenie na palcach 3x35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html


Połączenie do zmiany, barki dzień po klacie i nogi dzień po plecach...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
Trenujesz w ogóle tricepsy? Zrób sobie
pon klatka+ticepsy
sr plecy+bicepsy
pt Barki+nogi
powtórzenia 12-8

Bestia największa ma nieco litości, lecz ja jej nie mam, więc nie jestem bestią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Po co mu dajesz rozkład na 3 dni jak ma 4 ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Jeśli barki wyrzuce z wtorkowego treningu i wrzuce je do pleców będzie ok? Nogi rzadko zdarza mi sie trenować choć w planie są, ale często na rowerze jeżdże więc nogi mam w porządku. Tricepsy ćwiczyłem kiedyś teraz je jakoś pomijam, bo zawsze przy ćwiczeniach na klate czy przy pompkach sobie popracują. Chyba że wrzuce je do piątku.
pon-klata
wtorek-biceps
czwartek-plecy, barki
piątek-nogi,triceps
Tak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nogi
Klata + bic
off
Plecy
Barki + tric


Tak lepiej.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
A jak ćwiczenia i powtórzenia? Coś do zmiany czy jest dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankiete dodaj i wklej plan po poprawie uwzględniając podział partii który podałem to lepiej będzie widać jak z ćwiczeniami.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nog na sile i dynamikę.

Następny temat

Plan z priorytetem na ramiona

Wiecej