SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan prosze o ocene

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
Płeć : Męzczyzna

Wiek : 19

Waga : 72

Wzrost : 177

Cel treningowy : Rzezba, nabranie suchego miesnia

Staż treningowy na siłowni : Cieżko powiedziec, nie wielki

Uprawiane inne sporty : Ju-Jitsu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : wolne cięzary, sztanga, sporo obciazenia

Dieta : bedzie niżej

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy : bedzie niżej

Ostatnio przerabiany plan: FBW

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie 90kg


Witam

Trenuje sporty walki od 3-4 lat a siłownia jest dla mnie dodatkiem. Moj cel to zlapanie suchego miesnia czyli po prostu rzezba i siła + wytrzymalosc w sportach walki. Diety jako takiej nie mam, ale po prostu staram sie jesc okolo 5x dziennie rano jajka, pozniej jakis ryz z kurczakiem ze 2x dziennie (do szkoly tez sobie robie) i to co dostane na obiad :D itp. slodyczy, slodkich napojów i smieciowego zarcia nie tykam w ogole a pije tylko wode ;d zycie osladzam sobie tylko owocami.
Jezeli chodzi o suplementacje to obecnie biore jablczan 10g dziennie i multiwitaminy i mineraly, mam zamiar jeszcze kupic bcaa.

Trenuje 6x w tygodniu, 3x silownia FBW, 3x ju-jitsu.

Moj plan

90s przerwy miedzy kazda seria

Zestaw A robie w wt, czwartki (obecny ciezar)

Martwy Ciag 3s 10,10,max (88kg)
Wykroki 3s 20,20,max (32kg)
Wyciskanie Plasko 3s 10,10,max (52kg)
Wyciskanie na barki przed głową 3s 10,10,max (32kg)

Zestaw B robie w soboty (obecny ciezar)

Przysiady z obciazeniem 3s 10,10,max (68kg)
Podciaganie 3s max (10-6 powtorzen)
Wyciskanie na skosnej 3s 10,10,max (44kg)
Wyciskanie na barki za głowa 3s 10,10,max (27kg)


Do tego zaleznie jak sie czuje dodaje sobie np. we wtorek 1 cw na barki, czw po 1 cw na biceps i triceps, a w sobote 1 cw na klate.
Czasami zdarzy sie, ze nie dodaje nic robie tylko te 4 podstawowe cwiczenia.

2x w tygodniu tj. Poniedzialek i piatek zostaje 15-20 minut po treningu ju-jitsu żeby zrobic brzuch.


Pozdrawiam


Zmieniony przez - Pausebreak w dniu 2013-06-08 17:10:22

Zmieniony przez - Pausebreak w dniu 2013-06-08 17:10:57

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
osoby które cwicza sporty walki i na silowni pod katem sportow walki preferuja dwa treningi silowe i zakres powtorzen 6-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
hmmm kiedys trener kadry powiedzial nam, zeby robic "do oporu" takze utkwilo mi to w glowie i ostatnia serie robie max zazwyczaj jednak np przy martwym ciagu jest to 12-13 powtorzen, wyciskanie plasko 10-12 powtorzen. Ogolnie to obecnie zalezy mi zeby nabrac suchego miesnia, zeby poprawic wyglad a przy okazji zrobic jakas forme pod walki.

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ale jak bedziesz robil duzo powtorzen to szybkosc bedzie zanikala a pozatym tez musi byc regeneracja, tu jest dzial odnosnie sportow walki i tam zadaje sie takie pytania https://www.sfd.pl/Uderzane-f128.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
ok zadam raczej w dziale grappling niz uderzane, chodzilo mi ogolnie czy moj plan na siłowni jest ok, dlatego zadałem pytanie tutaj ;) Dzieki za odpowiedzi

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
Chciałbym jeszcze wiedziec patrząc na moj plan jak na zwykly plan FBW na siłownie czy cos nalezaloby zmienic?

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
FBW jak na silownie to daj po 1 cwiczeniu na kazda partie miesniowa czyli na nogi, plecy, klatke, barki, triceps, biceps czyli rozpisz sobie trening na 6 cwiczen, mozesz skorzystac z tego linku z etapu 4 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
No ok, a czy te cwiczenia, ktore mam tam rozpisane jakby dodac do nich biceps i triceps pasuja?

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
tak trzeba dodac biceps i triceps, mozesz wziazc takze trening z postu podwieszonego pierwszy rok treningow etap 4 i tez bedzie dobry FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
Tylko ja nie chodze na normalna silownie i troche trudno bylo by mi zrobic niektore cwiczenia dlatego wybralem akruat te co są wypisane. Odnosnie moich ilosci serii i powtorzen czy tak moze byc?

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
serie i powtorzenia moga byc. na biceps i triceps tez mozna ze sztanga cwicenia ulozyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dokładanie KG w FBW ronie220

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium