SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan ocencie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam. Przedstawiam mój plan treningowy ktorym ćwiczy kilka osob nam ojej siłowni i daje im efekty..Lecz mi jakoś on nie pasuje nic mi nie rośnie mimo diety a sila idzie w znikomym stopniu..Czy paln jest do bani ? Mój staż to około 18 miesięcy.

Pon

Klatka Triceps Biceps
Klatka
Wyciskanie sztangi płasko 10-10-10-10
Wyciskanie hantli skos 10-10-10
Rozpiętki 10-10-10
Triceps

sciąganie wyciagu gornego 10 10 10
hantel zza glowy 10 10 10
pomki w siadzie 10-10-10
Biceps

Uginanie ze sztnaga stojąc 10-10-10
Uginanie z hantlami stojąc suspinacja 10-10-10
Uginanie na modlitewniku 10-10-10

Wtorek

Barki Plecy
Barki

Wyciskanie zza glowy 10-10-10
Wyciskanie hantli 10-10-10
Unoszenie hantli bokiem 10-10-10
Plecy

Podciąganie na drążku do karku 10-10-10
Podciąganie do brody 10-10-10
Ściąganie linki wyciągu do karku 10-10-10
Wosłowanie ze sztangą 10-10-10



Czwartek to samo co poniedziałek
Piątek to samo co wtorek


Prosze o ocenę Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 421
przetrenowujesz się. Weź lepiej to przerób na FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
no to ja juz nie wiem wszyscy tak na mojej siłce ćwiczą i wyglądają wmaire tylko ja tak dziwnie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 421
słuchaj, możesz w ten sposób ćwiczyć ale jeśli nie ma efektów to musisz coś zmienić (podejrzewam przetrenowanie bo masz diete to regeneracja powinna być dobra). To wygląda trochę jak intensywne FBW, możesz zmniejszyć o 2 serie na partie wszędzie. Proponuje jeszcze najpierw robić plecy a później barki (większe partie najpierw) i wyrzuć podciąganie do karku a dodaj martwy ciąg na początek. Na tricepsa ściąganie wyciągu górnego rób jako drugie bo to jest trochę izolowane. Na biceps ja tu wywaliłbym jedno z ćwiczeń i przedramię po bicku możesz dodać. I NOGI! GDZIE SĄ NOGI!? To tyle jeśli chodzi o trening. A co do twojego problemu to jedynie przychodzi mi na myśl przetrenowanie. Powiedz coś więcej: ile już trenujesz, ile ćwiczysz tym treningiem, jaką masz dietę... może ktoś inny Ci pomoże. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

parę pytań - siłownia i trening

Następny temat

jak zwiększyć siłę ?

WHEY premium