SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na sztange/drążek itp.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
Witam, przejdzmy do rzeczy, chodziłem na siłke około 3 miesiące i na sztuki walki TAEKWON-DO tez 3 miesiące... obecnie niemam kasy i czasu nato więc chciałem cwiczyc wdomu. Sprzet jaki posiadam to: sztanga 160cm (waga 6kg) obciążenie: 2x 11kg, 2x 10kg, 2x 4kg, drążek do podciągania, ściskacz i worek boskerski. Chciałem cwiczyc natym sprzecie potem bym cos dokupił... prosiłbym o napisanie planu pod ten sprzet... cel jest masa, siła, siła udeżenia i szybkosc... głównie masa :D... bardzo prosze o napisanie planu pod ten sprzet... pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
tylko jest problem, niewiem jak zrobixc progresje moim obciązeniem prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
jak robisz progresje na klate to możesz założyć ciężar 40 kg i w drugiej seri dodaj 5 kg w 3 serii 5 kg a w 4 seri np 4 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do I cyklu- prosze o korektę

Następny temat

trening do oceny-sila i masa

WHEY premium