SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
Witam mam wielką prosbe czy ktos kto sie dobrze zna na sprawie ulozyl by mi jakis plan treningowy na mase chodzi mi o kaltke biceps triceps barki i biceps oto moje dane
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 78

Wzrost : 180

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na słowni : 6 miesięcy

Uprawiane inne sporty : Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu : lawka plaska , skos , wyciąg hantle gryf lamany gryf prosty , hantle drazek , poręcze , i zwykla maszyna na barki

Dieta : staram sie jesc 5-6 posilkow dziennie nie jem slodyczy itp pije duzo wody nie pije alkocholu i napojów gazowanych
Przeciwskaznania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Kreatyna prolab

trak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
Aha i mam jeszcze jedno takie pytanie czy we wszystkich cwiczeniach robic tyle powt zeby zmeczyc meisnie czy tylko w ostatniej seri cwiczenia .Bo np mam hantle 10 kg i nimi moge spokojnie srobic 12 powt a mam hantle 15 kg i tu 12 raczej nie zrobie to niewiem czy robic tymi 10 kg 12 powtorzen dokladnie i wolno czy meczyc sie tym 15 kg

trak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
plan bez nóg? jesli tak to odpuść.treningu nikt za ciebie nie ulozy, mozemy jedynie skorygowac jakies twoje wypociny.chociaz nie ma tutaj nad czym sie pocić bo powinieneś wziąć się za proste fbw oparte o podstawowe ćwiczenia.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
czemu mam odpuscic jesli nie cwicze nóg ?

trak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
bo jaki jest sens cwiczyc tylko połowe ciała.chcesz zrobic sobie zestaw dyskotekowy ? chyba że masz przeciwskazania medyczne do cwiczenia nóg wtedy rozumiem.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Poczytaj trochę i napisz coś bo nikt za Ciebie nie ułoży planu ,jest dużo palnów na mase :D

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
Nie no zadnych przeciwskazan nie mam ale jesli bym mial robic nogi to strasznei by mi to duzo czasu zajmowalo

trak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
Oki to tak wygląda moj plan na mase poprawcie co zle :)triceps
1. WYCISKANIE "FRANCUSKIE"SZTANGI STOJĄC
2. PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
3. PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC

barki
1.WYCISKANIE ZZA KARKU
2.PODCIAGANIE SZTANGI DO BRODY
3.WYCICISKANIE HANTLI SIEDZAC

klatka
przenoszenie
1.WYCISKANIE NA SKOSIE GRYFEM
2.WYCISKANIE NA PLASKIEJ HANTELKI
3.WYCISKANIE NA SKOSIE HANTLE
4.ROZPIETKI NA PLASKIEJ

biceps :
1.MODLITEWNIK KARZDA REKA OSOBNO
2.UGIANANIE RAMION (SIODEMKI)
3.UGINANIE RAMION MLOTKOWE HANTELKI

plecy

1.PODCIAGANEI NA RDAZKU
2.WIOSLOWANIE GRYFEM W OPDANIE
3.MARTWY CIAG
4.WIOSLOWANIE


Staram sie robic po 12 powtorzen albo w niektorych cwiczeniach stala ilosc powt np 12 albo 10

trak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
trening dla ciebie to fbw.i nogi w nim uwzglednisz i czasu wiele ci nie zajmie.w godzine sie wyrobisz

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
Ale w tym fbw jest strasznei malo cwiczen na partie 1 albo 2 na mnie to nie podziala

trak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
próbowałeś ze wiesz ze nie podziała ?przelicz sobie to bedziesz wiedział ze wychodzi tygodniowo tyle serii co w standsrdowym splicie.przykladowo klatke robisz raz s tygodniu 3ćw po 3 serie.łacznie nam to daje 9 serii.w fbw robisz klatke 3x w tygodniu, jedno ćw po 3s na treningu, łacznie 9.nadal uważasz ze mało ?i pamietaj wiecej nie znaczy lepiej.

Zmieniony przez - Menthos123 w dniu 2011-02-08 20:15:14

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 672
aha a muglbys mi wyslac taki zwykly fbw a nie jakis wymyslany przez kogos innego

trak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na mase

Następny temat

Trening na MASE do sprawdzenia

WHEY premium