SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na barki do oceny/poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Witam mam dla Was Plan na barki do oceny/poprawy

Wyciskanie sztangi stojąc z klatki 3x8
Unoszenie hantli przodem 3x8
Unoszenie hantli bokiem 4x10
Unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x10

Co o tym sądzicie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 68

Wzrost: 182

Cel treningowy: Masa/Siła

Staż treningowy na słowni: 0,7

Uprawiane inne sporty: ...

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ...

Dieta: ...

Przeciwskaznania medyczne: ...

Zażywane suplementy: ...

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2011-08-02 01:43:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Twoj plan jest jak dieta (Dieta : ...)

gdzie reszta ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Ja p****** nie przypie** sie plan mam cały dałem tu do oceny tlyko plan na barki, korffa tak trudno zrozumiec?! trolle...

Nie dałem diety bo kvr nie rozumiem co ma wspólnego dieta do poprawności treningu mózgi...

Moim zdaniem ta siłownia to wam mózgi wypala powoli, myślenie musicie zacząć trenować.

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2011-08-02 11:34:13

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2011-08-02 11:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
Bez napinki małolacie!
Wyciskanie sztangi stojąc z klatki 4x10
Unoszenie hantli bokiem 3x10
Unoszenie hantli w opadzie tułowia 3x10
Tak będzie OK. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dxtr

Powolutku i spokojnie

1.Jest ankieta i mnie nie interesuje twoja dieta bo w kit mi to potrzebne tylko jak u ciebie z odzywianiem, jeżeli ci trudno a to podstawa paliwo twojego organizmu które daje mozliwosc ciezkich treningów czy szybkich przyrostów- jak bys miał problem to no poleciłbym ci jak ogarnac sobie ten temat.

2.Nie ma planu na barki- podałes kilka ćwiczen które nic wykazuja, jeżeli sie nie widzi całe zestawianie to wypowiadanie sie na temat cwiczem samych jest bezsensu , to tak jak bys szedł do mechanika majac problem z samochodem i wyciagajac jedna czesc która moze według ciebie szwankowac.

Jezeli chcesz pomocy nie ma problemu, ale pamientaj że SZANUJMY SIE NAWZAJEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no od takiej pyskowki na pewno nie przytyjesz, co wiecej: skacze Ci kortyzol w organizmie, za duzo adrenaliny to zawsze za malo masy miesniowej - chcesz dzierzyc dalej swoje 68kg czy moze sie przymkniesz i wysluchasz co maja Ci bardziej doswiadczeni do napisania?? Ty tu przychodzisz po pomoc a nie my do Ciebie - jasne to jest dla Ciebie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Dajcie sobie spokój bo u mnie z odżywianiem lepiej niż u co poniektórych, którzy się wymądrzają, mase teraz łapie 2kg na miesiąc z dietą która mam od początku wakacji, więc skończcie tam się wymądrzać. Nie wiecie co teraz jem? To się nie dowiecie, prosiłem o ocene/poprawe planu na barki a nie jedzenia.

Temat do zamknięcia, spamujcie sobie gdzie indziej. Nie musicie już nic tu pisać bo i tak nie odczytam.

mkowal12 dzięki za propozycje wezmę ją pod uwagę. SOG.

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2011-08-03 19:32:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny - Początkujący

Następny temat

FBW do sprawdzenia

WHEY premium