SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan doskonaly %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Witam serdecznie, prosze o fachowy kometarz odnosnie mojego
nowego planu. Nie mam konkretnych celow treningowych, poprostu
chce odzyskac kondycje i dawna forme ktora moze nigdy nie byla
zbytnio imponujaca... Co do diety to taka full profesional
ditka niestety odpada ale: fast food itp juz odpada, staram sie
jesc 3-4 wartosciowych posilkow reszte uzupelniam chemia
(carbo, witaminki, omega-3, bialko i gainer) i jakos to sie
trzyma kupy. Troche bawie sie w boks a troche w silownie i
staram sie to jakos polaczyc z obowiazkami dnia codziennego wiec
tylko taki uklad wchodzi w gre:

Poniedzialek: Trening + brzuch
Wtorek: Silka: klatka+tricek
Sroda: Silka plecy+bic
Czwartek: przerwa
Piatek: Trening + brzuch
Sobota: Silka nogi+barki
Niedziela: od kosciola pomodlic sie za przyrosty + full
regeneration

Trening: typowo bokserski troche biegania, worek, skakanka
sparingi itp + rozciąganie

Klata:
- wyciskanie na plaskiej 10 10 8 8
- wyciskanie sztangilek na skosie 10 8 8
- rospietki 12 12 12

Tric:
- francuz 10 10 10
- prostowanie reki w podporze 10 10 10
- bramka 12 12 10 10

Plecy:
- podciaganie 3-4x max czyli 8 7 6 5
- maszyna 3x10
- podciaganie sztangielki w opadzie 3x10
- martwy ciag 3X10

Bic:
- sztanga 12 12 10 10
- sztanglieki na przemian 10 10 10
- modlitewnik 12 10 8

Barki:
- wyciskanie sztangielek 10 10 10
- unoszenie sztangielek bokiem w górę 10 10 10
- bramka 12 10 8
- szrugsy 3x15

Nogi:
- prostowanie nog siedzac 3x12
- uginanie nog lezac 3x12
- swownica 4x10
- wspieca 4x max

Jesli macie jakies cenne uwagi prosze o sie nimi podzielic na
forum.
Pozdro.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie liczy sie az tak rozklad mikroskladkikow w poszczegolnych posilkach co liczba kcal w calym dniu. Mozesz kupic tony bialka i go rzec co 2 z zasypka tylko tyle ze ma to marginalny wplyw, pozatym co za duzo bialka to tez nie zdrowo.
Czemu osoby nowe w tym sporcie nie potrafia zrozumiec ze bialko jest dodatkiem do diety a nie na odwrot. Ani bialko, ani geinery, ani koks same z siebie wzrpst nie wywolaja dieta to podstawa bez niej jakie kolwiek dodatki nie maja sensu.

Co do autora tematu- zywisz sie dobrze czyt jesz duzo nie watpie, ale skad wiesz czy twoj tryb zycia, twoje treningi nienwymaga 2x 3x takiej ilosci by organizm sie rozwijal? nie masz no wlasnie....

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie masz celów treningowych to po co ćwiczysz, marnujesz tylko kase i czas. Z takim nastawieniem to Ty do niczego nie dojdziesz w kulturystyce. Napisz lepiej doktorat - przysłużysz się społeczeństwu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja tak zastanwiam sie na co ci to bialko skoro diety nie masz....

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Konix19 -po przeczytaniu twoich "celów" dochodze do wniosku że powinienes wziąć się za trening typowo ogólnorozwojowy- ACT/ułóż taki plan by wykonywac kilka obwodów i po jednym ćwiczeniu na każdą grupę/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
seba_kzn- Jak po co ? ;) No jak nie ma na tyle białka w tym co je, to sobie uzupełnia. Pozatym kiedyś widziałem ,że piszesz ,że jak niema diety to samo białko jest totalnie bez sensu. Otóż muszę Cię zaskoczyć ^^ Wdł. mnie jeśli niema nawet diety ,to zawsze lepiej mieć tą torbę z białem ;) Ja niemiałem diety jakiś 3 miechy temu, kupiłem sobie 2kg białka i wdupiałem + siłka. I ku mojemu zaskoczeniu po ostatniej torbie poszło mi w mase 2-3kg ;) I nie myśl ,że tłuszcz, bo niemam :D A że spadło te 2-3 kg po miesiącu to już inna sprawa ^^ Bo już białka nie było. Niby bez diety ,ale wydaje mi się ,że od biedy też można sobie kupić samo białko. Kolega łapał niezłe rezultaty na samych odżywkach również bez diety. Pisz co chcesz ,ale Ja Ci mówię ,że to białko mi coś dało ;) (oczywiście nie kłucę się, że dieta dała by mi więcej :) ) Pozdro
PS: piszę tu ,bo na gg ciągle palisz Jany

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2006-09-30 22:58:49

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
ja osobiscie moze za krotko jeszcze cwicze, ale przez okres moich cwiczen nigdy nie trzymalem diety i zeby nie pare bledow, ktore popelnilem, typu glodowka ( strasznie tego zaluje ) to na bank bylbym duzo wiekszy . Pamietam ze po 8-10 miechach cwiczen byla pierwsza stagnacja na lapie, zatrzymalo sie na 39, nic nie szlo chyba z pol roku, potem wzialem kreatyne, wzroslo do 41, po kreatynie z 1,5 miecha bylo 42. I te 42 bylo juz w styczniu tego roku. Potem zrobilem glodowe, lapa zeszla do 40, i do sierpnia odrobilem tylko do 41. Nastepnie wzialem cp, lapa urosla do 42,5, teraz robie regresje i rosnie caly czas. Do czego zmierzam, do tego, ze chyba jeszcze nie odczulem potrzeby stosowania diety, bo bez niej dobrze idzie, moze niedlugo przyjdzie czas, kiedy bez tego przestanie cokolwiek isc ... Wszycy pisza, nie bierz kreatyny bez diety, bo to nic nie da itp. Na dzien dzisiejszy sie z tym nie zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
To nie jest do konca tak jak myslicie- brak diety nie oznacza jedzenia samych rzeczy bezwartosciowych. Odpowiednia, zbilansowana dieta oznacza szamanie co kilka godzin(np 3) odpowiednio zbilansowanego, zwazonego niemal co do grama posilku. Tymczasem ktos kto nie ma takiej diety np przed snem zje sobie twarog, na sniadanie tunczyka, pomiedzy posilkami uzupelni gainerem itd i wyjdzie mu to niemal tak jak tej osobie z dieta(nie mowie, ze tak samo).

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Klata:
- wyciskanie na plaskiej 10 10 8 8
- wyciskanie sztangilek na skosie 10 10 8 8
- rospietki 12 12 12 / rozpietki nie rospietki

Tric:
- francuz 10 10 10
- prostowanie reki w podporze 10 10 10
- bramka 12 12 10 10 / nie wiem o co chodzi,ale i tak za duzo

Plecy:
- podciaganie 3-4x max czyli 8 7 6 5
- maszyna 3x10/ lepiej wioslowanie wrzuc
- podciaganie sztangielki w opadzie 3x10
- martwy ciag 3X10

Bic:
- sztanga 12 12 10 10 to much
- sztanglieki na przemian 10 10 10
- modlitewnik 12 10 8 / 3x12

Barki:
- wyciskanie sztangielek 10 10 10 / 12-10-8
- unoszenie sztangielek bokiem w górę 10 10 10
- bramka 12 10 8/ 3x12-10
- szrugsy 3x15

Nogi:
- prostowanie nog siedzac 3x12
- uginanie nog lezac 3x12
- swownica 4x10
- wspieca 4x max

Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-10-01 22:12:15

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Kwic- bezsensem jest kupowanie bialka bez diety bo mimo iz majac jakas diete [czyt jedzac co popadnie] nie wiemu ile tego bilaka uzupelniac i przedewszystkim czy istnieje sens uzupelniania.
Co on ma uzupelniac albo ty? biezecie np 3 x po 30g a moze z posilkow dostarczacie juz odpwoiednia ilosc bialka albo i tak wam brakuje np 90g i wszyskto idzie na marne.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A to ze ci to cos dalo to jest normalne bo ejstes nowy w tym sporcie [stosunkowo] i ebz wzgledu czy kupisz bialko czy wezmiesz mete czy kreatyne i tak bedizesz rosl jak na drozdzach.

A ze dieta wiecej by dala - nie wiem za jakies 2 lata pogadamy to zrozumiesz czmeu sie bialka teraz nie oplaca [szczegolnie tego drozszego]

a na gg nie odpisujae bo tak jak mowilem

jestem dostepny= nie ma mnie
jestem nie dostepny= jestem

a nie moja wina ze piszesz akurat jak mnie nie ma

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Nic nowego, ale zacznijmy od poczatku:
.teddo.- Nie wiem o co Ci chodzi z tym doktoratem, wogule jakas bezsesowna ta twoja wypowiedz Moj cel to estetyczna sylwetka, zwiekszenie sily, kondycji, wytrzymalosci itp nie koniecznie w tej kolejnosci...
seba_kzn- Mam diete, moze nie wyglonda to tak jak bym chcial ale zaloze sie ze 50% uzytkownikow tego forum odzywia sie gorzej niz ja
apokalipsa- Jakos to do mnie nie przemawia ale nie mowie nie, musze sie nad tym zastanowic
Kolejne wypowiedzi zeszly na poboczny temat czy. dieta
maciek.t- thx za uwagi, przemysle to co napisales

Prosze o kolejne wypowiedzi i uwagi.
Pozdro und sogi

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowicjusz. Pomocy!

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium