SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 18 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 116
Witam. Prosiłbym o ocenienie mojego planu treningowego.

Waga:67
Wzrost:177
Staż: 1 miesiąc FBW

PONIEDZIAŁEK

Klata:
-Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x12
-Rozpiętki na maszynie 4x12
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x12

Biceps:
-Przemienne unoszenie przedramion ze sztangielkami 4x12
-Unoszenie przedramion ze sztangą 4x12

ŚRODA

Triceps:
-Prostowanie przedramion ze sztangielkami w opadzie 4x12
-Wyciskanie francuskie 4x12

Plecy:
-Wiosłowanie sztangą 4x12
-Martwy ciąg 4x12
-Wiosłowanie sztangielką w opadzie 4x12

PIĄTEK

Nogi:
-Przysiady ze sztangą 4x12
-Wykroki ze sztangą wariant w tył 4x12
-Wykroki ze sztangą 4x12

Barki:
-Unoszenie sztangielek bokiem stojąc 4x12
-Wyciskanie sztangli zza głowy 4x12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1316 Napisanych postów 27624 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 198599
W mojej opinii przy stażu miesiąc trening split odpada tylko FBW
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 18 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 116
Ok pomyślę nad tym. Ale plan jak wypada ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36393 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296902
Tragedia

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Początkujący
A możesz powiedzieć co jest źle i co mogę zmienić ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 960
Na moje to w niektórych partiach masz za mało serii tak jak biceps i triceps. Myślę że powinieneś zrobić tam jakieś 3 ćwiczenia po 3 serie i już by było lepiej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36393 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296902
Pewnie, biceps i triceps za mało, a nogi i plecy to pewnie za dużo co?

Do autora - poczytaj na forum jak powinien wyglądać plan, 3 ćwiczenia na nogi czy plecy to nie trening.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 960
OzzyMG
Pewnie, biceps i triceps za mało, a nogi i plecy to pewnie za dużo co?

Do autora - poczytaj na forum jak powinien wyglądać plan, 3 ćwiczenia na nogi czy plecy to nie trening.

nie wiem czy to do mnie miało być czy do autora tematu ?
napisał(a)
Ekspert
Pierwsze do Ciebie, drugie do autora, przecież dokładnie to zaznaczyłem.

napisał(a)
Początkujący
no to odpowiadając na to co pisałeś wcześniej to akurat plecy i nogi co do serii jest ok tylko ćwiczenia bym inne tu dał ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częstotliwość Ćwiczeń

Następny temat

Trening na mase. Maszyna.

Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Rolada żyrafa Rolada żyrafa Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness