SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceniania!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 394
Witam!
Prosze was o sprawdzenie mojego planu treningowego oraz wprowadzenia jakiś korekt.Moim celem jest masa.Mam 179cm wzrostu,61kg wagi.

poniedziałek
Klatka:
Wyciskanie na ławce poziomej(szeroko)4x 12/10/8/6
Wyciskanie na ławce skośnej 4x 12/10/8/6
Wyciskanie na ławce poziomej (wąsko)4x 12/10/8/6
Rozpiętki 4x 12/10/8/6

Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 4x 12/10/8/6
Cięzarem do boku 4x 12/10/8/6
Ciężarem do przodu 4x 12/10/8/6

Kaptury:
Ruch ramionami ze sztangą 4x 12/10/8/6


Środa
Plecy:
Wiosłowanie ze sztangą 4x 12/10/8/6
Podciaganie końca sztangi 4x 12/10/8/6
Przyciąganie drążka wyciągu 4x 12/10/8/6

Uda:
Przysiady 4x 12/10/8/6

Łydki:
Spiętki na palcach do załamania mięśniowego 4 serie

Piątek
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą 4x 12/10/8/6
Uginanie ramion z hantlą o kolano 4x 12/10/8/6

Trieps:
Francuskie leżąc 4x 12/10/8/6
Hantlami zza głowy siedząc 4x 12/10/8/6
Przyciąganie drążka wyciągu podchwytem 4x 12/10/8/6

Przedramie:
Uginanie nadgarstków do załamania mięśniowego 4 serie

Mam nadzieje,że mi pomożecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ten plan nie jest wg mnie ale nie jest odpowiedni... powinieneś łączyć ćwiczenia... klkatka z tricepsem, barki z bicepsem, nogi, i plecy i kaptury... miedzy nogami a plecami powinien byc odstęp (przerwa ok. 3dni) to są najważniejsze mięsni odpowiedzialne za rozwój tkanki mięśniowej w całym ciele....

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Zrob tak
pn-klata bic
sroda-plecy tric-przedrami
piatek-barki nogi
i prubuj wiekszosc cwiczen wykonywac hantelkami wklej go tutaj jeszcze raz i wieczorem jak wruce z roboty bo ide ojcu pomgadac..to sprubuje cos jeszcze pomudz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 394
Aha Bo właśnie widziałem dużo takich treningów klata z bicepsem plecy z tricepsem nogi z barkami chyba będe musiał tak zmienić.I czy to prawda,że jak sie robi mase to trzeba ćwiczyć dużymi ciężarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
klatka + triceps,barki + biceps,nogi,plecy + przedramie.... jesli chcesz łaczyć cwiczenia to lacz tak aby nawzajem podczas treningu byly poruszone i wspolgraly ze soba... klatka i biceps to jest zadne poloczenie.....

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Bery- z mojego doswiadczenie to zle mowisz triceps juz nie ma sily np po klatce...

jak jestes taki dobry w ukladniu treningu to zrob pierw triceps a potem klatke to zobaczysz dlaczego nie łaczy sie klaty+tric =jak zrobisz na maxa trica to nawet nie pierdniesz przy wyciskaniu wiec dlatego zrobic mala przerwe na regeneracje kolega ktory zalozyl temat niech sam sobie juz wybierze czy woli robic tak jak ja napisalem czy tak jak ty kazdy ma swoje zdanie wiec spoko co do masowki wg mnie 6-8 pow jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Wlasnie jak najlepiej cwiczyc na mase 12-6 czy tak jak ty mowisz 8-6 albo jak nie ktorzy po 10 powtorzen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Bery : Nogi i Plecy na 1 sesji <brafo> wg mnie to kompletna paranoja...2 najwieksze partie cwiczyc razem
Lampo łaczenie klaty z tricem daje takie skutki ze nie trzeba 9 serii zeby go zmeczyc wtedy w zupełnosci wystarczy 6. Ale zgodze sie ze polaczenie Bic+klata
Tric+ Plecy jest poprawne sam takie aktualnie stosuje.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1425
kolego jesli od razu nie uswiadomisz sobie jak wazny jest treningu nog to daleko nie zajedziesz. Jedno cwiczenie to zdecydowanie za malo, przyloz sie do przysiadow, ciagow i wyciskan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 394
Moim zdaniem lepszy jest plan lampo91 bo połączenie klaty z tricem i z barkami to nie jest dobre rozwiązanie gdybym robił najpierw tric a potem barki to nie miał bym siły wyciskać na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
po pierwsze nogi SAME!!! PLECY SAME albo jakies male partie jak np. przedramie.... a jesli chodzi o polaczenie klatka i triceps to najpierw sie robi klatke a pozniej triceps... robiac klatke to miesen wspolgrajacy to triceps nie jakis biceps chyba ze cwiczysz partie dyskotekowe.... jesli chodzi o mnie to moge zrobic nawet najpierw triceps dla mnie to nie ma rożnicy jesli wiesz co to jest wytrzymalosc... ale wazne sa efekty wiec klatka 1...kazdy ma swoje zdanie...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej? help

Następny temat

Rozklad dni czy moze byc ?

WHEY premium